Искам да изкажа нашата благодарност!

  • 4 360
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 182
Вече няколко пъти започвам да пиша, но все не мога да намеря подходящите и силни думи. Преди около 3 месеца на майка ми й откриха тумор на надбъбречната жлеза, със съмнение за засегната вена кава. Никой от лекарите, с които правихме консултации не се наемаше да оперира, поради голямата опасност за живота на майка ми, защото тези случаи са рядкост и не са леки. Но по стечение на обстоятелствата доц. Сечанов ни насочи към ІІІ хирургия на ВМИ - Пловдив, като сподели, че всички негови колеги там са много добри, и че ако може да се направи нещо по случая, там ще намерят решение. Оказа се прав. Не мога да изкажа своята и на семейството ми благодарност към доц. д-р Георги Дееничин, д-р Метин Али от ІІІ хирургия, д-р Читалов /хирург уролог/ и на целия медицински екип, ръководен от доц. д-р Дееничин. Освен, че са невероятни специалисти, са и прекрасни хора, които направиха всичко по силите си, за да дадат втори живот на нашата майка. Целуваме ви ръце, бъдете благословени и нека Господ ви даде сили, за да помагате на всички, които имат нужда от вас.    bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 789
Радвам се, че всичко се е развило добре при майка ти!
Дано има повече такива сърцати лекари и специалисти! Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Мнения: 251
Добрите и всеотдайни лекари , Господ да ги поживи!

Общи условия

Активация на акаунт