Проблем с пощата!

  • 5 934
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 153
Моля разбиращите за помощ! Не мога да си отворя електронната поща! Изведнъж престана да ми приема паролата, без дори да съм опитвала да я променям! Не помня отговора на тайния въпрос, което се оказва проблем! Моля дайте съвети, какво да правя!!!

# 1
  • Мнения: 25 449
За коя поща става въпрос?
Първо, виж дали пишеш на латиница, когато въвеждаш паролата си. Ако пак не ти я приеме, обърни се към администрацията на сайта, чиято поща ползваш.

# 2
  • Мнения: 2 153
В abv ми е пощата! Проверих на латиница пиша с малки букви както съм го правила 10 години почти. За първи път ми се случва подобно нещо и не мога да си го обясня!

# 3
  • Мнения: 2 448
А не си ли спомняш кой е алтернативния мейл, на който ти пращат парола, ако я забравиш и да пробваш с опцията забравена парола?  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 6 713
В abv ми е пощата! Проверих на латиница пиша с малки букви както съм го правила 10 години почти. За първи път ми се случва подобно нещо и не мога да си го обясня!

И на мен току-що ми блокираха пощата към abv-то! Не съм сменяла парола, #Cussing out не ми я прие - въвеждах я 3-4 пъти, после пък се омотах с тоя таен въпрос.... И сега я блокираха! ooooh! Whistling

# 5
  • Мнения: 25 449
Защо не изчакате малко, преди да се паникьосвате? Може да имат някакви проблеми.

# 6
  • Мнения: 2 153
Да имат проблеми за няколко часа- да, но това е от два дни! Нямам алтернативна поща за съжаление. Дано все пак при тях да е проблема и скоро да можем да си влезем в пощите!

# 7
  • Мнения: 25 449
Ами свържете се с администрацията и питайте.
Моите пощенски кутии в абв работят нормално.

# 8
  • Мнения: 1 212
АБВ - то закрива адреси и кутии, които не сте отваряли в някакъв срок ...
Мисля 3 месеца беше .
Трябва да се регистрираш наново/ може със същите данни в този случай/, но губиш всичко
налично до този момент ... архиви, изпратени и получени писма и т.н.

# 9
  • Мнения: 2 153
Ами свържете се с администрацията и питайте.
Моите пощенски кутии в абв работят нормално.

Сега един глупав въпрос- как да се свържа с администрацията?

# 10
  • Мнения: 6 314
Сега един глупав въпрос- как да се свържа с администрацията?

https://passport.abv.bg/j/form_help.jsp?from=abv.bg

# 11
  • Мнения: 0
И аз имам същия проблем от миналата седмица. От 5 години ползвам тази поща - влизам по един и същи начин - дори паролата ми е запомнена и се зарежда автоматично, но .... Наложи ми се да регистрирам нова поща, от която изпратих мейл на администратора и ми отговориха:

Здравейте,
Моля, обадете се в работно време на тел. 9603198 в София(02), за да проверим
данните, които сте въвели при откриването на пощата.

Поздрави,
Екипът на АБВ
В понеделник - 29.06. мисля да им звъня и да ги тормозя!

# 12
  • Мнения: 24
И моята си е ок,току що проверих.

# 13
  • Мнения: 4 585
Ванеса, може да си стесниш подписа до 470 пиксела, което е максимално допстимата широчина на изображение в подписа.
АБВ - за поща звучи несериозно.

# 14
  • Мнения: 6 713
И аз проверих току-що - всичко си е ОК!!! Party Благодаря на форума и на abv-то!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт