Акне Аут и Акне бп5(спешно за съвет)

  • 4 731
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте!  Трябва ми съвет и ви моля да не подминавате темата ми.
Имам проблем с кожата и започнах да ползвам лосиона Акне Аут. Пъпките за 2-3 дни намаляха драстично, но започнах да се беля... горния слой пада, но дали това белене ще продължи? Мажа се или по един път на ден, или през ден.
Другият ми въпрос е относно Акне Бп5 . Никъде не мога да го открия... От Варна съм. Ако някой случайно знае дали го има изобщо в града, ще се радвам да ме упъти. Пробвах с няколко аптеки, но в нито една не го предлагаха. Cry

# 1
  • Мнения: 16
кожата ти е мн суха,затова трябва да се мажеш с крем.не изпробвай всичко върху лицето ти.ходи на дерматолог той най добре ще ти помогне

# 2
  • Мнения: 1 629
Щом акне аут ти бели кожата, не си за Бп 5, защото е много по-агресивен.

# 3
  • Мнения: 0
Щом акне аут ти бели кожата, не си за Бп 5, защото е много по-агресивен.
И все пак къде да го намеря това акне бп5? Sad

# 4
  • Мнения: 41
Здрасти,аз също съм ползвала лосиона Акне аут и също почнах да се беля,дерматологът който ми препоръча лосиона ,ми каза да си взема кремчето на Акне аут.Крема е мазен,но ми помогна доста.Надявам се да съм ти била полезна.

# 5
  • Мнения: 0
Здрасти,аз също съм ползвала лосиона Акне аут и също почнах да се беля,дерматологът който ми препоръча лосиона ,ми каза да си взема кремчето на Акне аут.Крема е мазен,но ми помогна доста.Надявам се да съм ти била полезна.
Кремът е страхотен Simple Smile Пробвала съм го и си мислех да ги съчетая. Благодаря за съвета. Wink

# 6
  • Мнения: 262
Здрасти suNny_sMiLe , разчисти си кутията , за да ти отговоря.

# 7
  • Мнения: 764
Именно беленето на кожата е желания ефект и начина за лекуване на акнето.

# 8
  • Мнения: 13
Щом акне аут ти бели кожата, не си за Бп 5, защото е много по-агресивен.

Да съгласна съм с Dai4eto-наистина е много агресивен..Аз ползвах лосиона Акне аут и бях много доволна

# 9
zdraveite az sa6to polzvam akne aut krema ve4e 2 meseca i sam mn dovolna. v na4aloto i na men mi se beli6e liceto no dermatologat mi mi prepora4a predi krema da se maja s "bioderma sebium h2o". i naisita ima efekt. nadqvam se da vi pomogna.

# 10
  • Мнения: 1 416
Именно беленето на кожата е желания ефект и начина за лекуване на акнето.
  Peace По принцип и аз така знам, че е. Но лятото не е много подходящо, ако много се белиш да го ползваш толкова често заради силното слънце, което може да  причини някакво увреждане на кожата след като повърхностния и слой е смъкнат и е изтъняла. Може би наистина с по-мазничък крем трябва да го съчетаеш. и ползвай висок фактор слънцезащитен флуид за лицето( 30 или над 30). Да е с консистенцията на флуид/емулсия и да е подходящ за проблемна кожа като твоята, не крем, защото са много мазни и са за сухи кожи.

# 11
  • БУРГАС
  • Мнения: 176
И аз го ползвам от време на време и съм много доволна,много ми се изчисти лицето от него.Наистина много изсушава,аз слагам след него едно кремче на Нивеа за мазна кожа,защото моята е такава.

Общи условия

Активация на акаунт