бърз въпрос

  • 2 485
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Момичета,искам да ви попитам-много бледа втора чертичка,означава ли че си е там тя?Т.е. /много съм развълнувана/,там е има я втората чертичка на теста,но е много бледа,това да го смятам ли за положителен тест.Всъщност,аз направих три последователни ,днес следобяда и в трите се показваше по един и същи резултата-една по-ярка черта и една много бледа,втора,а да отбележа-закъснението ми е от 6 дена,дали наистина съм бреманна?

# 1
  • Мнения: 2 475
dendini   виждала ли си отрицателен тест? Ако си виждала, винаги може да направиш разликата с втората черта.
Моята чертичка също беше доста по-бледа, но не прозрачна,както е при  "-" тест.
Успех!

# 2
  • Мнения: 135
Абе,има си я но е по-бледа,не е така ярка като другата.Ще се побъркам докато минат няколко дни за да си направя друг тест #Crazy

# 3
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Много е вероятно. Много често втората чертичка е бледа. Най-добре изчакай една седмица и повтори теста. Тогава ще е още по-сигурно.

# 4
  • Мнения: 666
  bouquetЧестито.Според мен си бременна,но ако искаш изчакаи още малко и си направи нов тест.И при мен беше по бледа втората чертичка,но след още една седмица беше по ярка и вече нямах съмнения Peace

# 5
  • Мнения: 804
Щом има втора,макар и бледа чертичка,значи теста ти е положителен.Поздравления!!!   bouquet
Все още е много рано,затова е по бледа,ако си направиш тест след 10-12 дни от закъснението,тогава ще видиш ясно двете чертички.Успокой се,вярно вълнението е голямо,особено ако чакаш положителен резултат.
Надявам се след 10-15 дни да те поздравим със сигурност!!!  Hug

# 6
  • Мнения: 166
Мисля че ДА Wink

# 7
  • Мнения: 1 053
Има много такива теми и на всеки тест в листовката пише 4е има ли втора 4ерта без зна4ение бледа или не теста е положителен.И моята беше много бледа.Поздравления  bouquet,по4ни да пие6 фолиева киселина Peace.

# 8
  • Мнения: 542
според мен щом има втора черта дори и бледа значи си бременна!честито Hug
за по сигурно отиди на преглед!аз отидох на 10 ден от закъснението без да съм правила тест,но бях вътрешно сигурна че съм бременна!

# 9
  • София
  • Мнения: 250
Щом я има бледа или не- теста е положителен  Naughty
Направи пак след седмица и отиди на преглед. Честито и дано всичко е наред   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 041
Щом има втора чертичка, значи е положителен.
Честито   bouquet

# 11
  • Мнения: 568
Бледа или не, щом има втора черта, значи тестът е положителен. Честито! Леко и безпроблемно бременеене ти пожелавам Flutter

# 12
  • Мнения: 6 711
Честито и от мен!  bouquet

# 13
  • Мнения: 9 389
Бърз отговор-бременна си! Mr. Green
Честитоооо!  bouquet

# 14
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Бледа,не бледа,щом е там,значи има бременност-честито  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт