Проблем със спирала

  • 906
  • 4
  •   1
Отговори
Цитат
Здравейте на всички.Имам следния проблем,може ли някой да ми помогне със съвет?!Или мнение?предварително благодаря.Родих преди 8 месеца,и реших миналия месец да си слогжа спирала-"Lili-loli" или нещо подобно,хормонална,сребърна,70лв.Но започна кървене.Консултирах се с мойта гинеколожка,но тя ми отговори,че е нормално първите 3-4 месеца да има такова кървене и да се видим чак в началото на есента за контролен преглед.Но то започна да се увеличава,даже е подобно на цикъл,със съсиреци на чиста кръв.Какво да правя?Предварително ви благодаря
Zdraveite na vsichki.Imam slednia problem,moge li niakoi da mi pomogne sas savet?!Ili mnenie?predvaritelno blagodaria.Rodih predi 8 mesetza,i reshih  minalia mesetz da si sloga spirala-"Lili-loli" ili neshto podobno,hormonalna,srebarna,70lv.No zapochna karvene.Konsultirah se s moita ginekologka,no tia mi otgovori,che e normalno parvite 3-4 mesetza da ima takova karvene i da se vidim chak v nachaloto na esenta za kontrolen pregled.No to zapochna da se uvelichava,dage e podobno na zikal,sas sasiretzi na chista krav.Kakvo da pravia?Predvaritelno vi blagodaria

-----------------
Пишете на кирилица.

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 22:27 от AnMary

# 1
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Консултирай се и с друг гинеколог. Чуй и неговото мнение. Може просто спиралата да не ти понася. Ако продължава кървенето и дискомфорта просто я махни.

# 2
  • Мнения: 923
Непременно се консултирай с гинеколог, аз имах подобни оплаквания/ болки и кървене/ оказа се че спиралата се е разместила и трябваше да се извади.

# 3
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Потърси и второ лекарско мнение,аз вече 7 м съм с COPERT и нямам никакъв проблем.Или е разместена или организма ти не я приема.

# 4
  • Мнения: 737
И аз смятам, че първо трябва да се консултираш с др. лекар - гинеколог. Аз преди 3 години слагах, нещо не беше се наместила имах същите проблеми, кървене ОБИЛНО и болки . Лекаря ми каза, че трябва да я извади и след 24 ч пак да ми я сложи ( все още се чудя каква беше тази "гимнастика"). След близао 2г и половина беше се забила в матката ми и с кюртаж ми я извадиха. Тогава вече ходих на онколог гинеколог с др. проблеми. Той ми каза да забравя за спирала. А и вече нямам нужда от нея Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт