Здравейте, не намерих в гугъл нищо подходящо и затова се обръщам към вас. Мой много добър приятел е наркоман, който от известно време се лекува в клиника по метадонова програма, за съжаление не са го взели в държавната (там става много трудно и се чака с години) и е в тази на клиника "Доверие за здраве", но за съжаление не може вече да поема таксата (240лв на месец), а има желанието да продължи с лечението. Много неприятно се получава, за съжаление нито семейството му, нито аз в момента имаме възможност да помогнем. Интересува ме ако има някоя програма за по-малко пари, но ми се иска и да е наистина действаща, а не само да прибират парите на нуждаещите се.
 Знам как се гледа на наркоманите в този форум, знам и как хората по принцип ги недолюбват, но това момче ми е невероятно добър приятел, много го обичам и ми е мн болно, че не мога да му помогна, а има нужда. Тежко е когато виждаш как много близки хора страдат, надявам се, че все някой ще се осмели и ще сподели някаква информация. Иска ми се програмата наистина да действа, да е легална и да се отнасят с разбиране и уважение към клиентите си.
 Благодаря предварително!   bouquet