От кога вашите деца започнаха да гледат детски филми?

  • 2 554
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте!Моят син е на 2 годинки и въобще не иска да се задържи пред компютъра или пред телевизора да гледа детски филми.Пробвала съм със всякакви филмчета не иска.Той обожава да му чета книжки и да му разказвам приказки от много малък е така ,просто обожава книгите и знае всички приказки наизуст ,е не може да ги разкаже но като го питам коя думичка следва и той ми казва.Аз е стествено се радвам че предпочита книгите пред телевизиата  smile3529 .Искам да ви попитам вашите деца на каква възраст започнаха да гледат телевизия и какво предпочитат книгити или детските филми?

# 1
  • Мнения: 6 607
Гледа след 2-та годинка .Интересно му и като му четеш или разказваш нещо и филмчетата.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 058
пускала съм филмчета от доста рано, но започна да гледа и да и е приятно след третата годинка, а към компа и сега няма интерес.а иначе обича и да леда и да четем и  да разказваме приказки, зависи от настроението и и времето с което аз разполагам

# 3
  • София
  • Мнения: 978
Беше на 1,5год. когато се прехласна по Мики Маус и Маккуин. И досега вкусът му е непроменен /с малки иключения/

# 4
  • Мнения: 2 587
Откакто тръгна на градина,до тогава съм пускала,но не я задържаха.

# 5
  • Мнения: 3 804
Голямата от около годинка ,дребната на около 3.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
И двамата са големи фенове на филмчетата, което не е много за гордост, но е факт Confused Ники гледаше Шрек и Цар лъв още от годинка и нещо, А Бобо още под годинка гледа бебешкия канал и много му се кефи. Там не дават чак филмчета, но разни кратки бебешки етюди, песнички и пр. Много е хубав, препоръчвам!

# 7
  • Мнения: 22 521
След 2г. започна да се заглежда,а сега не мога да го изстържа от екрана.До компа е стига само с мое позволение.Радвай се,че детето ти предпочита да чете книжки,те много развиват въображението и възпитават към любов към чететнето в по-късна възраст.И моя син обича книжките,но гледа да седне пред ТВ-то ,вместо да разгърне една книжка.

# 8
  • Мнения: 2 005
Все още не гледа.Освен някоя песен,ако провокира интереса й.Но филмчета - не.Аз не й пускам де.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
След като навърши 3 години. Peace

# 10
  • Мнения: 417
Около 2 годишен

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 058
И двамата са големи фенове на филмчетата, което не е много за гордост, но е факт Confused Ники гледаше Шрек и Цар лъв още от годинка и нещо, А Бобо още под годинка гледа бебешкия канал и много му се кефи. Там не дават чак филмчета, но разни кратки бебешки етюди, песнички и пр. Много е хубав, препоръчвам!
а как се казва бебешкия канал? към коя тв?

# 12
  • Мнения: 16
Можеш само да се радваш,че детето ти харесва и предпочита да му четеш книжки,вместо да гледа телевизия камо ли да седи на тази възраст пред компютъра.Дано и след време като порасне харесва книгите и предпочита да прочете книгата,а не да гледа нейната екранизирана версия(което днес правят почти всички).Любовта към книгата трябва да се възпитава от ранна детска възраст.Направо съм изненадана,че някое детенце обича книжките. Hug

# 13
  • Мнения: 4 433
На 2 години започна.Много обича с кучета и риби.

# 14
  • Мнения: 156
След 3-та год.

Общи условия

Активация на акаунт