ВАКСИНИ - Дискусия за вредата от тях 4

  • 48 218
  • 855
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 150
Заповядайте в новата тема  bouquet

# 1
# 2
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Микрочипове... нанотехнологии... изхвърляне пред незнаещата публика!

Цитат
С изследването ще могат да се доказват и най-малките промени в човешкия геном. То установява и най-малките изменения в гените, което позволява точна диагноза при особено редките генетични болести.

 Най-малките изменения на гените, всъщност е като гадаене на... боб! Laughing
 Най-малкото до което стига електронният микроскоп са някакви леки издатъци по хромозомите, различни от нормалния хромозом и които всъщност са огромни облаци от молекули, които разгърнати са с дължина от хиляди километри. Но вътре, в дълбините все още никой не е проникнал и едва ли ще проникне.
 

# 3
  • Мнения: 1 178
Те обясняват едно, пък то какво е в действителност, по-добре и да не разбираме.  Hug

# 4
  • Мнения: 6 274
Аз не разбрах - наистина ли ще ни задължават на всяка цена да си бодем дечицата наесен?  newsm78

# 5
  • Мнения: 22 343
Аз не разбрах - наистина ли ще ни задължават на всяка цена да си бодем дечицата наесен?  newsm78

А, това какво е, може ли малко разяснение?

Че от доста време не съм се включвала в темичката.

# 6
  • София
  • Мнения: 12 201
  Хайде и аз да се запиша в новата темичка  Simple Smile

# 7
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75
Здравейте! Влизам в темата за да подкрепя всички не ваксиниращи децата си и за да споделя страха си. Имам страх от това детето ми да не се зарази от наскоро ваксинирано дете. Синът ми почти на 1год не е ваксиниран по мое желание, но все още изпитвам страх от това ваксинираните деца да не го заразят с дифтерит или полиомиелит например. Възможно ли е това?

# 8
  • Мнения: 4 150
Не е вьзможно да стане зараза. Peace

# 9
  • Мнения: 957
Хайде и аз да се запиша в новата тема  Hug Много ви моля да ми кажете в България задължителни ли са ваксините?Както ви писах в другата тема тук са абсолютно задължителни  Tired ама те и да не бяха тук са като коне с капаци и каквото им кажат и те тичат да се ваксинират както луди.Та моля ви да споделите тези които живеят в чужбина,как избягват ваксините?

П.С.Препоръчвам на всички вас горещо филма Esoteric Agenda 2008("Тайният план") http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=138817&hit=1

# 10
  • Мнения: 5 713
А къде е това тук?  Wink
В Канада не са, синът ми не е ваксиниран с нищо. В България засега са.

# 11
  • Мнения: 957
А къде е това тук?  Wink
В Канада не са, синът ми не е ваксиниран с нищо. В България засега са.

Това тук е Германия Вери Tired Ако не си заведеш детето да го ваксинират,получаваш трикратно предупреждение и ако откажеш да го ваксинираш от службата за децата могат да ти отнемат детето.  Tired Още нямам дете де,но искам да знам какво да правя като дойде.Радвам се че при вас не е задължително.  Hug идетенцето ти не е блъскано с тези гадости.

# 12
  • Мнения: 4 150
Бергкристал,
Няма да ти вземат детето защото в Германия ваксините не са задьлжителни по закон. Peace

# 13
  • Мнения: 2 176
Сега нямам време да пиша, само ви чета.  Hug

# 14
  • Мнения: 6 274
Аз не разбрах - наистина ли ще ни задължават на всяка цена да си бодем дечицата наесен?  newsm78

А, това какво е, може ли малко разяснение?


Ми, ето:

Вие се шегувате,но вчера разбрах,че е подписан закона за задьлжителната свинска ваксина през есента за всяко дете в ЕС.

И, понеже не разбрах, за това пак попитах.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт