Детски рожден ден в клубче, какво меню за възрастните?

  • 3 920
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 345
Какво предвиждате за родителите на дечицата, когато празнуват в детски клуб? Скоро имаме рожден ден и още не мога да реша какво да предвидя за майките. Кетъринга в клуба, който се избрали са само разни хапки солени и сладки. Нямат кухня има само ядки и сандвичи и още не мога да избера. Дайте съвети вие как сте се справяли?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Тези неща ще свършат работа. Ние сме поръчвали предварително няколко вида сандвичи в чинии, ядки, сладки и соленки. Напитките са по избор от менюто.

# 2
  • Мнения: 22 414
Миналата година в клуба, в който правихме РД предлагаха фурнети, сандвичи и хапки (със сирене, кашкавал, пилешко).
Аз се спрях на фурнети и сандвичи като последните хич не ми харесаха.

Тази година на РД на дете на приятелка, момичето беше поръчало хапки и фъстъци. Ами честно казано не вървяха хапки с кафе и сок, а аз не съм от хората, които ще седнат да пият бира на детско парти. )))

Най-добре избери някакви дребни сандвичи, ядки. И без това майките много, много не сядат ако децата са на възраст до към 3г. И на моят и на нейният рожден ден повечето неща така си и останаха.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 345
Mirama точно това ми е чуденката. Едва ли някой ще пие алкохол особено като са с коли. Хапки разни не ми се връзват с  кафе. За сега уточних само едни бутер банички и другото трябва до утре другиден да го измисля. Имаше и еклери и за тях се чуда ама при торта пък и еклери и това седя и се пуля.  newsm78

# 4
  • Мнения: 6 031
Зависи дали е сутршен или вечерен РД.
За сутрешен бих ти препоръчала да не поръчваш много неща-нещо дребно и сладичко за кафето.
Ако е вечерен РД би следвало да има повече неща, аз обикновено поръчвам всякакви хапки, мезенца и т.н.

# 5
  • Мнения: 6 206
За този сезон много подходящи са плодове, леки салати и хубави соленки
Всъщност важното е да са качествени и вкусни
От сладко смятам няма нужда много заради тортата

# 6
  • Мнения: 5 228
Когато съм поръчвала хапки и т.н., половината остава. На последния рожден ден поръчах и за възрастните от пицата, която може да се поръча за децата и отделно нещо сладко, еклери или нещо такова, и беше много добре - всички хапнаха, нищо не остана.

# 7
  • Мнения: 8 999
Каквото предлагат в клуба, това и поръчвам. В края на краищата това е детски рожден ден, а не празник за придружаващите родители.
Ако държа да нагостя основно родителите, каня ги в ресторант.

# 8
  • София
  • Мнения: 11 692
По-важното е клуба,който си избрала какво предлага като асортимент.
Тази година на РД на дъщеря ми бяхме изbрали солени хапки,мини палачинки,банички,панирани сиренца и разбира се торта.Напитките бяха по-избор.
В интерес на истината предлагаха доста голям избор,но предвид сутрешния час на партито се ограничих с горните блюда.
Успех в избора!

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 09:25 от Ali&Meli

# 9
  • Мнения: 284
Аз на два пъти - в различни клубове - поръчвах петифури. Фирмата, която прави тортите, има и каталог с петифури - вървят много добре с кафето. Иначе и аз съм на мнение, че почерпката за родителите трябва да е символична, но се подвеждам и все поръчвам повече от двойно от това, което се изяжда.

# 10
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Миналата година бяхме поръчали някакви хапки,които почти си останаха,за тази не съм мислила,ще видя какво предлагат в клубчето.

# 11
  • Мнения: 269
Каквото предлагат в клуба, това и поръчвам. В края на краищата това е детски рожден ден, а не празник за придружаващите родители.
Ако държа да нагостя основно родителите, каня ги в ресторант.

Аз също така постъпвам - поръчвам от това, което се предлага в клуба.

# 12
  • Мнения: 22 766
Иначе и аз съм на мнение, че почерпката за родителите трябва да е символична, но се подвеждам и все поръчвам повече от двойно от това, което се изяжда.
Винаги се подвеждам и аз.Затова съветвам да поръчате повече парти-хапки,сладки,соленки.Обикновено други тип храна ,която съм поръчвала не се е консумирала/панирани ирена,кашкавал,пиле/.

# 13
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Плато с рибни хапки, плато с хапки сирена, плато с месни хапки.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
В събота бях на рожден ден.За нас имаше сладки, соленки, бонбони, бутер банички, торта.Смятам, че всичко си беше на място.РД-то беше от 18.00 до 20 часа.

Общи условия

Активация на акаунт