моля ви, успокойте ме!!!

  • 4 090
  • 84
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 30 107
бебо е на 3м, днес цял ден беше крив, но от към 20ч. направо пищи- свива се и започва неистов рев, целият се изчервява. После заспива и се събужда пак с писък. Като го допрем с корема към нас или мъжът ми го държи с корема надолу и ръката си я слага точно в/у корема му, заспива, обаче след малко пак започва.
Преди малко го гушнах и заспа, но се чудя дали го облекчи коремчето или просто се измори от рев.

Страх ме е да не си мисля за колики, а да е друго.

Ако се събуди и сега и пищи, смятам направо да го водим към Пирогов. От притеснение и аз теглих един як рев и сега треперя цялата.

Първо дете ми е и съм много уплашена   Cry

# 1
  • Мнения: 2 447
Мен,това ми приличат на колики...

# 2
  • Мнения: 9 973
и на мен така ми прилича

# 3
  • София
  • Мнения: 30 107
къркорят му чревцата, суче, пуска от веднъж, свива се и пищи  Cry

# 4
  • Мнения: 46 492
Може и нищо да не е, но един профилактичен преглед не е излишен никога.
Особено, ако се събуди сега и започне пак да плаче.

# 5
  • Мнения: 657
Колики са май.. Колко е голям бебчо? Пробвай да сложиш затоплена пеленка на коремчето, може с ютия или със сешоар да я позатоплиш, при нас помагаше.. Peace Вземете и някакви капки за колики, ако искате. А защо не се обадите на педиатъра преди да ходите в Пирогов?! newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 30 107
решила съм, започне ли сега да реве, направо го караме. Облечени сме и чакаме  Sad Така съм се уплашила, че сега съм седнала до леглото и го наблюдавам диша ли и как диша  Cry

# 7
  • София
  • Мнения: 30 107
на 3 м е бебо. Слагахме кърпи и се поуспокояваше, но много за малко. Обадихме се, тя е извън града и ако се наложи ще се свърже с Пирогов  Sad

# 8
  • Мнения: 2 521
И на мен ми прилича това на колики-те се усилват вечер.Предполагам че освен кърма или АМ друго не му даваш?Дайте капки и ако продължава да плаче водете на лекар.

# 9
  • Мнения: 2 447
А след като го кърмиш,да не би да си яла нещо дразнещо и сега затова така да са се обострили коликите??

# 10
  • София
  • Мнения: 30 107
не, не му давам друго. Той даже не се нахрани и като хората. Дадох му капки Колийф, той тях пие. Да видим.
Сега спи, ама аз треперя и чакам да видя развоя на нещата  Cry

# 11
  • София
  • Мнения: 30 107
вечерях спанак с ориз (заради желязо ми казаха да ям спанак), яйде (също) и 2 парчета диня.

На обяд ядох риба и задушени картофи с чесън и копър.

# 12
  • Мнения: 6 713
А след като го кърмиш,да не би да си яла нещо дразнещо и сега затова така да са се обострили коликите??

И аз това мислех да питам? Като се разплаче, го гушкай и това е. Колики са, не мисля че е друго. newsm78

# 13
  • Мнения: 657
Спокойно, мила, колики го мъчат. Давай му от капките и го гушкай много. Heart Eyes Hug Ще отминат.

# 14
  • Мнения: 81
Може да го болят ушичките......Малката ми дъщеря така плачеше, аз мислех че е коремче, а се оказа отит....Дано да не е това, но за по-сигурно (според мен) му капни капки за уши.
Успех и дано се оправи бебо по-бързо! Peace

Общи условия

Активация на акаунт