Стволови клетки

  • 554
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Ще раждам края на октомври. Някой ще ми каже ли нещо повече за стволовите клетки. Аз зная откъде и как, но не познавам никой, който вече е родил и са взели кръв от пъпната връв при раждане.
Моля да ми  кажете нещо.

# 1
  • Мнения: 96
Аз също бих искала да науча нещо повече по темата! Praynig

# 2
  • София
  • Мнения: 382
Погледни тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=398732.0 дали би ти дала необходимата информация.

# 3
  • Мнения: 9 428
В Гугъл има много информация за ствловите клетки.Тук във форума също. Peace

# 4
  • Мнения: 185
Прати ми мейл на ЛС, имам много инфо, защото наскоро писах статия за това, ще ти го пратя  Peace

# 5
  • Мнения: 177
  Раждах скоро и с мъжа ми решихме да замразим стволови клетки. Процедурата не е сложна, взима се кръв от пъпната връв, изследва се дали има достатъчно жизнени стволови клетки и ако има се замразяват. Знам, че  помагат 100 % при кръвни заболявания. Надявам  се никога да не се наложи да ги използвам. Лесно и бързо раждане ти пожелавам!

# 6
  • Мнения: 805
Аз замразих - при нас беше така:
След подписването на договора ми изпратиха една кутия, която взехме в болницата като тръгна да се ражда бебето. Непосредствено след раждането със спринцовка се изтегля кръвта от пъпната връв и това е....съхранява се на стайна температура докато дойде куриера.
След известно време получаваш потвърждение, че процедурата по преброяването и замразяването на клетките е успешна и получаваш съответния сертификат с номер.

# 7
  • Мнения: 2 110
Много добре сте направили ,че сте пуснали темата ! Аз също не знаех много по темата и сега научих ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт