Мечтите които сте осъществили

  • 2 585
  • 45
  •   1
Отговори
Здравейте мили мами.
Вчера гледах един филм който ме накара да се замисля за какво мечтая ,и колко от тези мечти съм осъществила.
Та въпроса ми е -пазите ли си списъците с мечти  написани на листче?
Пример;
Винаги съм искала да се науча да танцувам ориенталски танци ,но никога не съм търсила и школа.
Е дами не е ли време да спрем да мечтаем ,а да започнем да живеем ,защото годините минават а ние не сме вечни

# 1
  • Мнения: 4 965
Ако искам нещо истински, няма друго нещо, което да ме спре да го постигна.  Peace

# 2
  • Мнения: 34
Мечтата ми е била да живея с хората, които ме обичат, постигнах я  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 4 290
Не съм си водила списък на мечтите, но знам кои съм осъществила и кои не. Най-голямата ми мечта се оказа непосилна за осъществяване от мен, поне до този момент. Не съм се отказала, обаче. Мразя да се предавам, не съм такъв човек.
Провалих се и с плуването. Така и не се научих, а винаги съм искала. Май не си давам много зор, като се замисля. Може би е време да направя нещо по въпроса.

# 4
  • Мнения: 1 081
Двете ми деца са моята най-съкровенна осъществена мечта  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 788
Хм, като се замисля, доста мечти от списъка ми все още не съм постигнала...
Но и много са вече постигнати...
Обаче за едно си права - трябва да се живее, а не само да седим и да се оплакваме, да въздишаме по нещо и все повече и повече да се затваряме в себе си Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 447
Мога да си купувам книги колкото си поискам.

# 7
  • Мнения: 4 138
е, моите мечти еволюират. засега съм постигнала всичко, което съм искала, сега работя по това, което искам.

# 8
  • Мнения: 2 556
Моята голяма мечта е да летя в Космоса, в този смисъл може и да си остане неосъществена. 

# 9
  • Мнения: 1 788
Моята голяма мечта е да летя в Космоса, в този смисъл може и да си остане неосъществена. 
Я, още някой като мен Simple Smile

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
+1

# 11
  • Мнения: 34
Не съм си водила списък на мечтите, но знам кои съм осъществила и кои не. Най-голямата ми мечта се оказа непосилна за осъществяване от мен, поне до този момент. Не съм се отказала, обаче. Мразя да се предавам, не съм такъв човек.
Провалих се и с плуването. Така и не се научих, а винаги съм искала. Май не си давам много зор, като се замисля. Може би е време да направя нещо по въпроса.
1. На теория научаваш 2-3 техники (стилове);
2. Напълно се отпускаш във водата и на по-плитко правиш упражнения, прилагайки съответната техника;
За 1 седмица си готова  Peace

# 12
  • Мнения: 593
Мечтите се осъществяват, когато се превърнат в цел.  Peace

# 13
това е хубаво че повечето от вас са постигнали това което искат

плуването лесно се учи-просто ти трябва добър учител,който не те напряга и изнервя и всичко ще научиш

а до това с  пътуването в космоса -смятам че всяка от нас в определен период от живота си е летяла в космоса Wink

# 14
  • Мнения: 5 370
Да имам дете. Скромно, точно и ясно.
Другото си идва някак между другото. Много се страхувах на времето дали въобще ще мога да забременея, защото не бях млада. Да не говорим, че един "лекар"  Money  се беше опитал да ми внуши проблем и да ме придърпа към частната си клиничка.
Ааааа, това за плуването и на мене ми е проблем. Голям съм смях, 5 м. накръст едвам успявам да измина.И то наникъде като стил. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт