Към коя институция принадлежат парковете и градинките?

  • 558
  • 5
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Към общината където са или има обособена отделна като при пазарите?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 339
Ще следя живо ме интересува това, тъй като уж се подновяват градинки, а в нашият квартал нищо не мръдна към подновяване. Две градинки са със сменени пързалки от общо 15 да речем всичко друго тъне в мърсотия и опасни катерушки. плочките са вече толко релефни,че ако не гледаш къде стъпваш ще си почупиш краката. Тревата също никой не е окосил стига ми до кръста вече.

# 2
  • Мнения: 1 265
Дирекция "Зелена система", намира се  в близост до Южния парк.Отговаря за всички зелени площи"
Виж в сайта на Столична община:
http://www.sofia.bg/template3.asp?ime=ZELSYST%7D&title=%CE%E … F2%F0%E0%F6%E8%FF

# 3
  • Мнения: 2 631
Мисля, че кметът на съответния район разпорежда кое да се поправи или замени.... След което се пуска обявление в Агенцията за обществени поръчки, където фирми от съответния бранш наддават по  изискванията на кмета за изпълнението на съответната поръчка, и след това се задейства процедура с подписване на договор, в който се упоменава кой го прави, колко време ще отнеме, колко ще струва и колко време след това ще се поддържа от тази фирма.  Peace

# 4
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Всички паркове и градинки в София съм към "Зелени системи", Столична община.

Мога да ти дам координати на лични.  Peace

# 5
  • Мнения: 835
Към общината.Нашите от време на време им пишат писма и те любезно им отговарят Grinning

Общи условия

Активация на акаунт