Нови придобивки в козметичната ви чантичка - 9

  • 28 734
  • 421
  •   1
Отговори
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480


Старата тема

Дано няма сърдити  Praynig

# 1
  • Мнения: 557


Най- тъмния  цвят  Mr. Green Mr. Green Laughing

Мелиса  и на мен Иля ми липсва но не мисля че ще се обиди. Flutter Тая работа с темите кой ще ги пуска и на кого са - ми е малко смешна  Rolling Eyes Thinking

# 2
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз и пиах май преди седмица, ама никакъв отговор Sad А старата тема стана огромна, а никой не пускаше нова...Та нека аз ям пердаха накрая Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 050

Thermal Rehydratant - маска за лице, пробвах я и остава мн. мека кожата

# 4
  • Мнения: 776

Thermal Rehydratant - маска за лице, пробвах я и остава мн. мека кожата

Тази маска пак ли я пуснаха в БГ? Rolling Eyes Последно като питах ( преди повече от година ) казаха, че не се внася Peace
iguanka Hug, добре ли хидратира?

# 5
  • Мнения: 1 645
Днес си купих на Есенс молив за устни,за очи,очна линия и изкуствени мигли Mr. Green

# 6
  • Мнения: 170
Запис и от мен с две придобивки от днес:Антицелулитен гел за извайване на тялото и Лосион за тяло Soft & Glow за средно тъмна кожа на Avon.

# 7
  • Мнения: 235
Тъй като слънцето пак пекна реших да си взема по-сериозна защита.Сдобих се с:

...и нещо за маска:

# 8
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Днес си купих на Есенс молив за устни,за очи,очна линия и изкуствени мигли Mr. Green

Коя очна линия си взе?Сподели и дали си доволна от миглите.  Praynig

# 9
  • Мнения: 1 645
Днес си купих на Есенс молив за устни,за очи,очна линия и изкуствени мигли Mr. Green

Коя очна линия си взе?Сподели и дали си доволна от миглите.  Praynig

Аз вече ги пробвах,не издържах Laughing Laughing Laughing
Много са дълги за ежедневна употреба...на мен ми трябват за едно парти затова ги взех.Иначе се поставят много лесно и бързо,лепилото държи ине си личи къде са залепени.
Очната линия най обикновенна: http://www.essence.eu/bg/produkti/ochi/ochna-linija.html пише очна линия течна,още не съм я пробвала Peace

# 10
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
мими23   bouquet

# 11
  • Мнения: 2 631
pancake, дай отзиви за кремчето на Юсерин  Laughing
Цена, консистенция,, големина, първи впечатления и ....каквото се сетиш  Praynig   bouquet

# 12
  • Мнения: 235
pancake, дай отзиви за кремчето на Юсерин  Laughing
Цена, консистенция,, големина, първи впечатления и ....каквото се сетиш  Praynig   bouquet
Взех го за 23 лв.Лека консистенция,50ml,което на мен ми идва перфектно,тъй като съм пестелива откъм нанасяне. Laughing
Още вчера го пробвах и нямам никакви оплаквания,не ми дразни кожата,попива сравнително бързо и има матиращ ефект,поне на моята кожа,която принципно е малко по-матова. Grinning

# 13
  • Мнения: 2 631
pancake, дай отзиви за кремчето на Юсерин  Laughing
Цена, консистенция,, големина, първи впечатления и ....каквото се сетиш  Praynig   bouquet
Взех го за 23 лв.Лека консистенция,50ml,което на мен ми идва перфектно,тъй като съм пестелива откъм нанасяне. Laughing
Още вчера го пробвах и нямам никакви оплаквания,не ми дразни кожата,попива сравнително бързо и има матиращ ефект,поне на моята кожа,която принципно е малко по-матова. Grinning

Това онзачава ли, че е бял, гъст и тежък??  newsm78 Матиращ..... Пък пише, че е флуид....  Thinking

# 14
  • Мнения: 183
Малее изписали сте две страници  book

Общи условия

Активация на акаунт