Маска за боядисана коса?

  • 6 026
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Препоръчайте ми хубава маска за боядисана коса  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 120
Миосотис
Стигам до извода ,че колкото по-малко са рекламирани продуктите толкова по-високо е качеството според цената.



Препоръчайте ми хубава маска за боядисана коса  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 636
Аз с Миосотис не мога дори да си среша косата  Grinning

# 3
  • Мнения: 120
Ако не я отмиваш ...
 Joy

Ти ползваш ли маска?


Аз с Миосотис не мога дори да си среша косата  Grinning

# 4
  • Мнения: 636
 Grinning

Ползвам маска, да. От около 15 години ползвам след всяко измиване. Опитът ми е изключително богат. Пробвала съм всичко - домашни маски, евтини, скъпи ...

# 5
  • Мнения: 30
И аз съм за Миосотис много ми харесва, но се чудя сега да си взема пак нея или тази на Гарниер за суха коса?

# 6
  • Мнения: 3 312
Гарние с червена точка - за боядисана коса  Peace  на мен много ми допада

# 7
  • Мнения: 4 292
http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=99&products_id=305

Mмного е хубава, ако ти се дават малко повече пари. Икономична е. И тя, и Рипера ме изкарват над година.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Grinning

Ползвам маска, да. От около 15 години ползвам след всяко измиване. Опитът ми е изключително богат. Пробвала съм всичко - домашни маски, евтини, скъпи ...

Добре, де, като ти е богат опитът, да беше споменала някаква хубава маска за боядисана коса с лъскав ефект.

Взех си на Рене Фрутерер маската за боядисана коса - не е лоша, но честно казано очаквах повече.

# 9
  • Мнения: 7 723
Елсев- розовата. Най- добре ми действа...

...п.п....и Миосотиса, де Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Днес си купих и на Фито крема за коса - Фито 7 или нещо такова. Много го хвалят - правел косата копринено мека, без да я утежнява. За всекидневно ползване е, без измиване. Като го пробвам, ще пиша отзиви.

# 11
  • Мнения: 17 407
А, щото Миосотис хич пък не се рекламира, било то и у форума Laughing
Аз от фито не съм доволна. Препоръчвам продуктите на Eva professional,  а от масмаркета- Лореал.

# 12
  • Мнения: 3 252
При мен пък се получама много лъскав ефект от Рене Фуртерер  Heart Eyes, дори съм по-доволна от Керастас. Косата ми остава малко по-твърда, но изглежда много лъскава и жива. Днес опитах Интенс Рипеър и наистина е много хубава. Любима ми е и една на Ив Роше в оранжева  кутия.

# 13
  • Мнения: 30
Аз пък си взех на Гарние с червената точка точно за боядисана коса е и съм страшно доволна. При моята суха коса в краищата ми направи косата невероятно мека. Препоръчвам я!

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
При мен пък се получама много лъскав ефект от Рене Фуртерер Косата ми остава малко по-твърда, но изглежда много лъскава и жива.

И при мен нещо такова се получава.
След шампоана слагам маската на Рене Фрутерер. После като изсуша косата слагам от крема на Фито, който е без отмиване и ефектът е, че косата ми става жива и лъскава, като едновременно с това не е утежнена, но има какво още да се желае. Откъм мекота го докарвам, но искам още блясък и да е по-лъскава  Crazy Все още не съм намерила идеалния за мен продукт.

Общи условия

Активация на акаунт