На кой ден започнаха коликите на вашите дечица?

  • 2 020
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
На дъщеря ми започнаха на 8ми ден, а дне е вече 11ти на Васко, дали пък няма да ни се разминат този път? Има ли някакъв краен срок за започване? Praynig

# 1
  • Мнения: X
При Ния някъде към 10-тия ден, май newsm78...................

# 2
  • Мнения: 6 315
Първо: Честито бебченце! Да ти е жив и здрав малкия мъж и много да ви радва!

На Йоан коликите му започнаха още от родилния дом - от третия му ден. По книжките пише, че момчетата по-трудно ги понасяли Sad. Стискам палци Васко да не ги усети!  Grinning

# 3
  • Мнения: 6 472
Нащо подобие на колики почнаха към 3-ти ден и свършиха някъде към 15-20, но като цяло почти не ги усетихме Grinning Дано и при вас да е така Hug

# 4
  • Мнения: 3 777
На третия, още в болницата, не бях спала 4 дена, да го разнасям и дондуркам.

Обаче свършиха бързо, може би защото открих че слагането често по коремче, за малко гони газовето и облекчава бебо. Така че имахме колики само първия месец.

# 5
  • Мнения: 5 140
При Ния някъде към 10-тия ден, май newsm78...................

И при моята Ния така,нали са си адашки!  bouquet
Честито бебче и от мен newsm32

# 6
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
На Деси започнаха на 10 ден и за 20 дни минаха, но пък доста си поплака горкото Cryвъпреки чайчетата и капките, които й давах.

# 7
  • Мнения: 2 467
На Жанета на 10-я ден започнаха. Слагам я по коремче да спи и облекчава донякъде. Още си ги имаме и много се мъчи мъничето ми.

# 8
  • Мнения: 8 505
Доколкото знам,започват до края на втората седмица.При нас-на 9. ден Sad

# 9
  • Мнения: 752
Честито и да сте живи и здрави!
На моята щерка почнаха на 5 ден. Моя приятелка се върна от Америка за малко с бебчето си. Там например не им давали да пият вода, за да нямат колики Shocked И то наистина нямаше, а вече е на три месеца. Незнам дали има някаква връзка. Аз като си спомня мойта колко вода пиеше от съвсем малка.............

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
и двете не са пили вода като бебета и си имаха колики - класика просто:)
Появиха се към втората седмица....минаха сравнително леко...

# 11
  • Мнения: 2 609
Към 10-тия,може би,но пък бяха до края на 5-ти месец Shocked Crazy Cry

# 12
  • Мнения: 1 613
От към 10тия ден, близо 2 месеца.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 181
започнаха още в родилния дом на 3-ия ден мнооого силно със спазми до към 40-ия ден отшумяха.
дано ви се разминат

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ади нямаше колики или ако е имал изобщо не съм усетила. Още от ден първи си спеше по цяла нощ.  PraynigМоля се и новото бебе да е такова

Общи условия

Активация на акаунт