електрическа помпа за кърма

  • 1 404
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
препоръчайте ми електрическа помпа за кърма,нуждая се от нещо бързо и ефективно Wink

# 1
  • Мнения: 6 243
Върти ми се в главата, че Зори беше ползвала електрическата помпа на Нук и коментира, че ръчната Авент Исиз е по-добра.

Аз съм ползвала почти всички ръчни помпи на БГ пазара, авентската е № 1 - няма такава помпа! Ако целиш бързина - пак тя! Недостатъкът й е, че не може да цеди от двете цици едновременно Sad

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Аз имах в началото Амеда. След това минах на ръчна и ръчната ми върши по-добра работа, по-бързо става и изцеждам тройно по-големи количества, отколкото с електрическата

# 3
  • Мнения: 1 170
а от ръчните най-добра е на Avent isis,така ли?

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
а от ръчните най-добра е на Avent isis,така ли?
Точно така и токова много я хвалят всички, че чак ме е яд, че не ми се наложи да си я купя Mr. Green

# 5
  • Мнения: 7 106
а от ръчните най-добра е на Avent isis,така ли?

  Hands Thumbsup
Точно така!

Аз имам и двете помпи (Авент изис и Нук електрическа)  сравнявайки ги, Авента няма равна. Тази на Нук, въпреки че има копченце за намаляване силата на вакуума, пак е доста травмираща за зърната. Мен направо си ме болеше, докато с ръчната на Авент, никога не съм имала този проблем.
Абе чувството с електрическата е все едно си крава, включена към доилен апарат Animal Cow

# 6
  • Мнения: 8 450
И аз да дам един глас за Авент.
Най-добрата помпа.
Писала съм го няколко пъти досега и ПАК я препоръчвам.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Абе чувството с електрическата е все едно си крава, включена към доилен апарат Animal Cow
rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Зори, извинявай, но си те представих и не можах да се стърпя Laughing

# 8
  • Мнения: 790
И аз съм за Авент. Става бързо и не е травмиращо.

# 9
  • Мнения: 7 106
Абе чувството с електрическата е все едно си крава, включена към доилен апарат Animal Cow
rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Зори, извинявай, но си те представих и не можах да се стърпя Laughing

 smile3534

# 10
  • Мнения: 6 243
Една позната казваше, че с авентската помпа усещането било почти като секс.  newsm53
(голяма реклама й дръпнахме на тая пущина)

# 11
  • Мнения: 980
Авентската е почти като сукането, още един глас за нея!

# 12
  • Германия
  • Мнения: 8 085

 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Зори, извинявай, но си те представих и не можах да се стърпя Laughing
Че то си е точно така бе!  Mr. Green Аз лично го приемах не като цедене, а като млекодой в първият месец #Crazy

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Една позната казваше, че с авентската помпа усещането било почти като секс.  newsm53
(голяма реклама й дръпнахме на тая пущина)
хихи.... най-новия артикул в секс-шопа - АВЕНТ ИЗИС Mr. Green Laughing

# 14
  • Мнения: 1 072
В работата в стаята, в която аз се цедя идват още 2 жени. И двете ползват Medela, мисля, че е при това двойна помпа, т.е. едновременно от двете гърди цеди. Мисля, че е много ефективна. Все повече от мен изцеждат Sad
Виж на www.medela.com
Аз съм с прословутата Авент. Предимство определено е, че не ти трябва ток, с нея съм се цедила и като ходихме на ски като Дани беше бебе, горе в планината.

Общи условия

Активация на акаунт