не рита от три дни, нормално ли е?

  • 1 154
  • 19
  •   1
Отговори
пак аз с моите истерии, на който досадих, да не чете.

миналата седмица непрекъснато го усещах, и то по много - имах чуството, че всеки момент ще ми пробие корема. страшно движение падна. от събота до днес -нищо.  трябва ли да го усещам през цялото време или е ок по цели дни да кротува. срам ме е да питам доктора, със сигурност ще ми се смее...

# 1
  • Мнения: 2 467
Успокой се и легни по гръб. Така ще го усетиш. Поне при мен така винаги го усещах. Не винаги и всеки ден бебо е супер активен  Simple Smile. Мойта хубавица беше доста мързелива в корема ми, за сметка на сега Simple Smile))

# 2
  • Мнения: 7 640
аз на два пъти съм ходила на лекар поради тази причина и то горе-долу в твоя срок, не се притеснявай. Бебетата не са еднакво активни винаги, а и още е мъничко Grinning.
На твое място, за да не си внушавам глупости, бих отишла да ме видят на едно ехо и да се успокоя.

# 3
  • Мнения: 1 259
И аз като теб се бях шашнала,защото два дни не беше ритало,ама на третия си ритна.То не може през цялото време да ритка Simple Smile.За да си спокойна иди наистина да те видят на ехограф,но не се стряскай излишно Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 250
Какво смешно има в това да се притесняваш за бебето?

Заминавай да го овикаш онзи дето ще ти се смее, да вземе да чуе някакви тонове, нали това му е работата. Ама 20 седмица е трудно да усетиш добро ритане.

# 5
  • Мнения: 8 769
За успокоение - иди на лекар, ако ще да те разправя после като виц. Важното е ти да си спокойна! newsm10

# 6
  • Мнения: 1 666
Сигурно всичко е наред, но все пак иди на лекар да видите бебчето! Важно е да си спокойна!

# 7
  • Мнения: 8 505
Бъди спокойна!Нормално е.
Легни по гръб на твърдо за няколко минути и ще започне да шава Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз бих отишла на лекар още след първия ден,щом преди е ритало като лудо пък сега 3 дни не мърда,не бих седяла да чакам.

# 9
  • Мнения: 2 327
МОя лекар като ходех редовно си ме питаше усещам ли движения. Три дни си е доста дълъг период и съвсем основателно може да се притесни човек. А на лекарите това им е работата да ни успокояват Simple Smile Отиди да те погледнат ако не се е разритало вече Simple Smile
Иначе има доста начини да го накараш да се поразмърда - примерно със чаша студен сок или лягане по гръб.

# 10
в крайна сметка звъннах на доктора, който каза, че най-вероятно просто съм в истерия, но за да мирясам ме кани след два часа да ме чуе. ама и според него поне на ден-два трябва да го усетя, три били много. дано не съм отегчила някой, но ме убедихте да му звънна, за което благодаря. иначе ме е страх, защото той вече ме обяви за най-истеричната(все пак в много тих вариант:) посещавала го наскоро.

# 11
  • Мнения: 87
и при мен го правеше тоя номер, са сметка на сега (началото на 9-ти месец), когато ме спуква от бой  Wink. Да не си пила някакви болкоуспокояващи от типа на повечко но-шпа или нещо от рода. На мен ми бяха изписали Хотемин (гръм да го удари тоя доктор) и то не се обади 4 дена и то в началото на 7-ми месец. Ако пиеш повечко такива хапчета може и да не го усещаш (то пак си рита, но просто ти не го усещаш). Повечкото течности също могат да го предизвикат.

# 12
  • Мнения: 796
Не се притеснявай, и аз така в пети месец един ден не го усещах, бях решила посред нощ да ходя в Шейново, но като заспи мъжът ми, че да не ме вземе за куку.  На сутринта пак не го усещах добре, ритна, ама не ме задоволи как  Laughingи хукнх при моя си доктор.  Всичко беше ОК! Grinning

# 13
  • Мнения: 1 250
в крайна сметка звъннах на доктора, който каза, че най-вероятно просто съм в истерия, но за да мирясам ме кани след два часа да ме чуе. ама и според него поне на ден-два трябва да го усетя, три били много. дано не съм отегчила някой, но ме убедихте да му звънна, за което благодаря. иначе ме е страх, защото той вече ме обяви за най-истеричната(все пак в много тих вариант:) посещавала го наскоро.

СТИСКАМ ПАЛЦИ ВСИЧКО ДА Е НАРЕД

# 14
нищо не пия, не може да съм го упоила. 3-4 седмици през цялото време така мърдаше, че ми пречеше да ходя, а сега никакво го няма. ама ако доктора каже, че всичко е наред, такъв бой ще му дръпна на ембриончето...Simple SmileSimple Smile

Общи условия

Активация на акаунт