Кой ви издаде болничния за периода на преносването?

  • 391
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Да уточня. До вчера включително ми беше 45-дневният болничен от ЖК.Утре ще ми е секциото, което набързо планирахме. За днес ми се получава луфт, но кой ще ми издадеде болничен за 1 ден?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 340
Ще ти го издаде лекарят, наблюдавал бременността, но след като те изпишат от болницата. От болницата ще ти дадат болничен, който започва от датата на раждане на детето и после лекарят ти ще ти напише болничен за разликата, т.е. за дните на преносването.

# 2
  • Мнения: 827
Този, който ти е наблюдавал бременността. Това е със сигурност, защото и на мен ми се наложи да вземам такъв лист.

# 3
  • Мнения: 1 381
и аз имах един ден разминаване с термина. личният лекар ми го издаде както и другите болнични за след раждането.

Забравих да кажа, че съм се наблюдавала при гинеколог.

# 4
  • Мнения: 144
Helenka ти е отговорила доста изчерпателно. Точно така е. Поне при мен така стана.

# 5
  • Мнения: 181
На мен пък ми го издаде педиатърката заедно с другия за дните след раждането

# 6
  • Мнения: 1 639
И аз преносих . Болничния (за дните в болницата )ми го изгадоха от самата болница , а останалите ми ги даде личбия лекар. Не се тревожи никой няма да те търси веднага за тея документи.... Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 44 023
Тук съм малко боса... какви са точно тези болнични, за какво са, всички ли трябва да имат  newsm78 #Puppy dog

Общи условия

Активация на акаунт