срязва ме корема

  • 1 219
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
ако може някой да ме успокои ще съм му много благодарна ! Днес както си вървях и се разхождах ме сряза корема, почувствах нещо като бодлички и от време на време пак ме срязва това нормално ли е аз съм в 21 г.с. ,а и изпих 1 кафе със сметана може ли да е от това?

# 1
  • Мнения: 3 423
не се притеснявай аз също имам отвреме на време болки незнам дали има значение че съм по отскоро бременна.между другото онзи ден пих капучино и аз получих повече болки и аз се притесних да не е от кафето но сега съм добре. Hug

# 2
  • Мнения: 296
От кафето не, но вземи и изпий едно/две нош-па, или си направила контракции или просто матката ти се разтяга. Спокойно, но  не е лошо да направиш консулт с дофтор Peace

# 3
  • Мнения: 539
Аз имах такива прорязващи (като убождане) болки долу в ляво или дясно на корема, предимно в дясно (преди около 1-2 седмици). АГ-то ми каза, че поради нарастване на матката се разтягали някакви връзки. Не знам дали при теб е същото, ако се случи пак може да идеш на преглед за всеки случай.

# 4
  • Мнения: 1 336
От една седмица и на мен ми се случи няколко пъти и долу в дясно и горе под реброто пак в дясно. Пих нош па , но забелязвам  че като застана в дадена поза и спира  newsm78

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Споко аз имах такива болки още от началото на бременноста и все още от време на време,ту от дясно ту от ляво.Пий нош па както са ти казали и седни или полегни да си починеш.Не е страшно

# 6
  • София
  • Мнения: 2 958
ако може някой да ме успокои ще съм му много благодарна ! Днес както си вървях и се разхождах ме сряза корема, почувствах нещо като бодлички и от време на време пак ме срязва това нормално ли е аз съм в 21 г.с. ,а и изпих 1 кафе със сметана може ли да е от това?
Обади се на лекарката ти! Според мен трябва повече да лежиш и като усетиш такава болка да седнеш поне за 30 мин. Аз бях с контракции от 4-тия месец и пиех Магнерот. Според мен и описваш точно контракции от преумора. Задължително говори с гинеколога си, защото не е толкова страшно, но трябва да се пазиш все пак!
Успешно доизносване и още по-леко раждане!

# 7
  • Мнения: 2 952
Недей пий хап4ета без да си питала  доктора , даже  безобидни на пръв поглед , ние  все  сами се лекуваме ...А пък   аз пия ина4е кафе 1 път на 2 дни.....свикнах.....,но 4етох 4е 1 на ден (малко де не конска  доза) е нормално...  Мен ме е срязвал корема ,но ако е само веднъж  споко ...ако се повтаря нищо не пре4и да звъннеш на  доктора , дори за успокоение.

Общи условия

Активация на акаунт