Има ли мами от Дружба 2?

  • 1 403
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 141
Здравейте, мами
Предстои ни местене в Дружба 2 и ще се радвам да се запознаем и да обменяме опит Laughing

Също ако можете да ми кажете как стои въпроса с детската кухня  и евентуално добра педиатърка

Поздрави Stuck Out Tongue

# 1
  • София
  • Мнения: 1 402
Zdrasti,
az jiveya v Drujba 1, obache vse oshte ne moga da ti pomogna s tazi informatzia koiato tarsish, zashtoto sam edva v 11 sedmitza. No shte proverya i shte te informiram pri parva vazmojnost. Usmivki i leko prenasyane Simple Smile))

# 2
  • София
  • Мнения: 6 522
И аз съм в Дружба (до Оазис сега Европа) има раздавателен пункт от детска кухня точно пред супера (т.е. м/у супермаркетите Европа и Калея), ама от Дружба 2 е на 2-3 спирки с тролея и бая (около 5 мин)- бързо ходене пеша), май няма да ти е удобно с количката Sad .
За педиатър не зная - 28 п-ка няма особено добра слава, ама може и да има свестни лекари педиатри, аз ще гледам да я избегна щото има мно-о-о-ого роми сред пациентите (не че съм расистка или нещо от сорта, ама ще мие по-спокойно за бебетата живот и здраве)

# 3
  • София
  • Мнения: 90
Здравей kengo_mama,
аз живея в Дружба 2 и за сега съм бъдеща мама  Grinning
За детската кухня нищо не знам, но не съм чула нито един добър отзив за педиатър, който да се намира в 28 п-ка или във филиала й в Дружба 2  Confused  Аз лично, живот и здраве, като се роди бебчето мисля да потърся такъв някъде другаде  Embarassed
Успех и безпроблемно пренасяне Sign Exclamation

# 4
  • Мнения: 141
Blagodarq, mami, che se otzovahte Grinning
Shte vidim kak shte reshim problema s kuhnqta i pediatara

A inache pak mojem da se vidim Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт