Какво носят бъдеЩите кръстници в родилното?

  • 550
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
Аz и мъжът ми Ще ставаме кръстници на две блиzначета които чакаме всеки момент да се родят. Интересува ме има ли неЩо специално което трябва да zанесем, например баница или питка? Подаръците и играчките са ясни, но понеже Ще се родят в друг град искам да съм подготвена...

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
За пръв път чувам подобно нещо?
Може би цветя, питай таткото ако има нещо, с което да помогнете по пазарене и администрации.
После като се освестят всички, има време за питки и пр.

# 2
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Честно да ти кажа и аз за първи път чувам подобен въпрос!Немисля,че трябва да носите нещо по-специално!Задълженията ,по-специалните, започват след кръщаването на децата.Сега каквото си прецените им занесете,какво пречи да вземете една питка и бутилка вино ей така от вас  или само бутилка шампанско-за почерпката!Успешно да се родят така чаканите близнаци и дълги години да им се радвате и напътствате в живота newsm10

# 3
  • Мнения: 3 550
Не ми е известно да носят нещо специално, само защото са кръстници. Питайте майката и таткото от какво имат нужда. Или подарете някоя вещ, на която още не е дошло времето или нещо по-така (напр столче за хранене, столче за кола, кошара за игра, активна гимнастика). Нещата от първа необходимост може би вече са купени.

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 845
Каквото ви е на сърце Grinning

# 5
  • Мнения: 1 312
В родилното нищо!После на кръщенето се носи,но до тогава имате време!Може би е добра идея да вземете златно кръстче(или две)от сега да им ги подарите,защото при кръщенето,в църквата го освещават и по традиция е подарък от кръстниците!

# 6
  • Мнения: 1 951
И аz не zнаех да има някакви по специални обичаи, но реШих да питам все пак... Благодаря zа съдействието  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт