Често стомашно разтройство

  • 4 460
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 170
Здравейте,
Имам доста често разтройство, без болки в корема. Появява се предимно сутрин през седмицата, по-рядко събота и неделя. В такива случай пия едно хапче Лопедиум и ми минава/не ходя повече през деня. Миналата година ми откриха гастрит. Възможно ли е причината да е друга?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 200
Аз също имах подобен проблем. Доста често сутрин имах разстройство при положение че обръщах голямо внимание на храната която ядях. Оправих се с хомеопатия - отидох по друг повод но споменах и честите вируси задължително с разстойство и позиви за повръщане. Изписа ми пулсатила и пих капките. Разстройството изчезна и като цяло съм по добре - сега чак го свързам с някакво напрежение и притеснение което колкото и да съм се залъгвала че го няма, явно е провокирало въпросното поведение на организма. Освен че изчезна, сега съм по спокойна и сигурна в себе си. Отдавна съм спряла да пия кафе. Влияеше ми много лошо.
Защо не опиташ с хомеопатия, не знам много за гастрита но маи и той може да се провокира от нервно напрежение в неразумно количество. Успех.

# 2
  • Мнения: 583
Моето мнение е че нещо те притеснява, доколкото разбирам когато почиваш ти се случва рядко. Помисли каква може да е причината  Peace
Аз бях така когато взех шофьорска книжка,.... всяка сутрин имах разтройство, но усещах че е от притеснение  Rolling Eyes понякога посещавах по два пъти тоалетната преди да тръгна за работа  Laughing отшумя със страха от шофирането.
Успех мила, дано откриеш причината  Hug
И още, нещо пробвай с Ентеросан да успокоиш стомаха си  Peace

Общи условия

Активация на акаунт