do mamite v Ontario

  • 618
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 224
Zdraveite mai4eta!Az sam ot 2 sedmitzi v Kanada i za sega sme ostednali v Windsor/Ontario.Ako ima mai4eta tyk ste se radvam da se svarjem i da hodim na razhodki iz parka:)Ostanah s vpe4atlenie 4e parkovete sa dosta bezludni,niama mnogo detza,po4ti vinagi sme sami4ki...imam predvid po-malkite parkove okolo nas..
Ina4e vse oste ne sme re6ili kade da se ystanovim.Mislim da otidem i do Mississauga da vidim kak e i kade ste ni haresa pove4e.Do kolkoto vidih v foruma ima bg-mammi tam.Ste se radvam ako spodelite malko opit i vpe4atlenia.Blagodaria vi predvaritelno!...

# 1
  • Мнения: 636
С две ръце за Мисисага!!! Това е ли4но мнение, може би съм пристрастна, но нека и други мами в Онтарио се изкажат за техните градове.
Колкото по-близо до големия град, толкова по-добре = пове4е възможности за работа, соц. живот, срещи с българи...
Мисисага е градът с най-ниска престъпност в цяло Онтарио. Градът е на не пове4е от 25-30 год. и непрекъснато се разраства. Инфраструктурата е мн. добра - широки улици, плази и паркинзи на всяко кръстовище, парковете се строят на определен бр. жители. Съответно всеки жилищен блок има свой парк. Нерядко парковете се сливат и можеш да си обикаляш цял ден от парк на парк. Доста млади бг семейства живеят тук. Направи сравнение във форума колко мами има от Мисисага... По принцип семействата се настаняват в предградията, а младоците предпо4итат Даунтаун.
Центъра на Торонто е на 20 мин. с кола. Аз много харесвам Даунтаун (напомня ми на лудницата в София), но предпо4итам да живея в Мисисага.

През Уиндзор само сме минавали. Предполагам, 4е е симпати4ен град и има вси4ки удобства (по4ти всеки град е такъв). Работа ли ви задържа там?

# 2
  • Мнения: 224
V Windsor se ystanovihme zastoto sestrata na maja mi jivee tyka,no ytre  ste hodim do Mississauga i ste vzemem re6enie kade da ostanem-maja mi ima predlojenie za rabota.Mersi mnogo za infoto,ot vsi4ko koeto namerih iz neta e logi4no v Missisauga da e po-ojiveno,4estno kazano i az sam s dvete ratze za tam no ste vidim kakvo ste re6im s polovinkata.... dancing

Общи условия

Активация на акаунт