Подготвителни контракции

  • 815
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
От една седмица всяка божа вечер ме мъчат подготвителни контракции. Направо откачам  - не са болезнени, но са си свързани с доста гадно стягане и не мога да спя Tired През деня ми няма нищо, но настане ли вечер и се почва. На някой случвало ли му се е подобно нещо? Вече почвам да се чудя дали пък аз не ги провокирам с нещо newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 750
Ами аз мисля, че е съвсем нормално, пък и вечер все пак и умората си казва думата.
Като почнат истинските контракции  уверявам те ще разбереш.
Потърпи още малко ти остава - стискам палци и УСПЕХ!!! Stop Peace Hug

# 2
  • Мнения: 6 472
Абе на мен ми е второ раждане и имам идея за истинските контракции и тия определено не са от тях  Grinning Първият път, обаче нямаше такива нощтни екшъни та затова почнах да се питам защо сега се появяват в такива количества Rolling Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Аз нямах такива контракций.Хайде леко раждане ти желая и здраво бебоче!  ylinfant

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 895
Поне малко ти е останало  Simple Smile, а мен такива контракции си ме мъчиха от 5-6 месец и то със второто раждане, ама вече съм забравила  Wink
Леко раждане и успех  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 299
Аз имах такива подготвителни контракции някъде месец преди да родя. Обикновенно ги усещах вечер, 2-3 поредни дена и след около 2 почивни -  пак същата работа. Лекарката ми тогава ми обясни, че е съвсем нормално, но не ми се е втвърдявал  чак корема. Бяха много слаби. Спомням си, че неможех много да спя през ноща, но повече се притеснявах от предстоящото раждане май.

# 6
  • Мнения: 4 629
Аз нчмах такива подготвителни контракции или, ако съм имала не съм разбрала. Чувала съм от други мами, че се появяват или вечер или през деня, ако се претовариш с някоя дейност

# 7
  • Мнения: 2 952
Моми4ета , не знам кога ще се  ходи в  болницата.....как да  броя контракции , кога са , колко са далги , през  колко време .....да не взема да  родя  в колата Grinning

А пък искам да сам там навреме  за да ми сложат  епидуралната.Да не пропусна нещо.....кога да тръгвам , да не ида 2  дена по-рано  Grinning?

# 8
  • Мнения: 6 472
Ами ако ти е първо раждане отиди като станат болезнени и на интервал от десетина минути. Не се притеснявай - няма да пропуснеш раждането Mr. Green
Аз снощи успях да заспя чак в 4,30 от въпросните подготвителни контракции Sad Сутринта звънях на доктора и ми каза, че иска пак на доплер да ме гледа Rolling Eyes Това бебе сигурно е най- гледаното на доплер Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 4 358
Лулу, аз от много рано бях с подготвителни контракции. Повечето пъти не бяха болезнени, само дето стягането почти ми спираше дъха и беше много неприятно.
Тези същите контракции ми бяха докарали 3-те смразкритие. Преди да тръгна за родилното контракциите станаха леко болезнени и бяха през 2 минути (нямаше такива работи като през 20, после през 15... директно през две).
Стискам палци събитието да е съвсем скоро!
Поздрави  Hug

Общи условия

Активация на акаунт