Въпросче за главоболието

  • 1 197
  • 17
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Здравеите!Какво правите или какво пиете когато ви боли главата? newsm78Кое е най безвредно за бебето?Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 6 472
Парацетамол и по възможност най- рядко Cry Аз имах проблем с гадното главоболие до 5-ти месец. Главата ме болеше и през нощта Confused

# 2
  • Мнения: 3 423
аз имам мигрена и сега като не мога да си пия ацефеина-почти всеки ден ме боли глава.или от дясната или от лявата половина на главата,понякога се премества а понякога и отзад .особено от променливото време Cryот това главоболие и замаяност нищо не мога да върша .аз пия хомеопатични които поне са намалили силата на болката-но немога да ти ги препоръчам защото хомеопатичните са строго индивидуални-все пак съм доволна от тях защото от парацетамола дори леко не ми се облекчава.хомеопатката ми каза ,че са безвредни за бебо

# 3
  • Мнения: 1 910
Ами аз пия също парацетамол. Местните лекари казват, че при сериозни състояния може по 2 парацетамола до 4 пъти на ден. Явно не го считат за вреден за бременни, защото 4000 милиграма е дневната доза за възрастни, а поне тук таблетките са по 500милиграма.
Но аз не съм пила повече от един на ден, но не ми се и налагало повече.

# 4
  • Мнения: 346
Парацетамол. Пила съм го и по време на кърменето, най-безвреден е за бебоците, но в умерени количества.
Дано наистина не ви се налага често.Леко бременеене Laughing

# 5
  • Мнения: 361
           Стискам зъби smile3505

# 6
Парацетамол, и то само когато вече не издържам от болка.

# 7
  • Мнения: 8 505
Ефералган (парацетамол),но много,много рядко.

# 8
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Аз пия "Rapidol" - то си е пак парацетамол, но се разтваря в устата и действа бързо - поне при мен е така. Предпочитам го най-вече заради това, че не се налага да пия хапове, които ми се залепят по-гърлото, а и за бебчо е безвредно.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Благодаря за отговорите момичета!!!  newsm20

# 10
  • София
  • Мнения: 43 903
И аз на Рапидол, но само два пъти - веднъж за главоболие, веднъж за температура, много съм доволна, пък уж е по-слаб и е за деца Mr. Green и все пак май е най-хубаво да ти изпише нещо лекър  bouquet

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
Аз страдам от адско главоболие през цялата бременност. Парацетамол и Панадол ИЗОБЩО  не ми помагат. Оправя ме само аналгин Sad Трима лекар, независимо един от друг ми казаха, че няма проблем да го пия. Знам, че не е най-доброто, но само той помага Sad пия по 1/2 таблетка, когато стане вече нетърпимо и веднага ме отпуска. За цялата бременност съм изпила ок.30 таблетки Sad

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
Nurofen-до 6тия месец на бременността може,после не се препоръчва...
но съм пила само два пъти мисля,когато положението беше нетърпимо...

# 13
  • Мнения: 7 186
Стискам зъби. Confused
Ако не се трае удрям по някой друг Ефералган. Simple Smile

# 14
чете ли за Kool patch?пусни търсачка

Общи условия

Активация на акаунт