нещо против газове?:(

  • 59 680
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
малко неудобно,но ви моля да ми препоръчате някакъв медикамент срещу газове. Embarassed
усещам си коремът подут,доста е некомфортно.
освен това на последния си гинекологичен преглед с ехограф,гинекологът ми се озори,докато ми открие яйчника от газове. Shocked
ето защо ви моля да ми препоръчате нещо-гледам разни реклами за мезим форте и други..но не знам кое е ефективно. Rolling Eyes
а също и от какво може да са предизвикани тези газове/имам ги от доста време/  bouquet

# 1
  • Мнения: 297
Еспумизан,DILL-което е копър на капсули,Метеорин.Третото е най-ефикасно,но го няма по аптеките,поръчва се от електронен магазин.Ако искаш ще потърся страницата да ти я пратя.Чувала съм,че и магданоз помагал,но зависи от какво са газовете.Може да са от много неща,например от храна,газирано.Дано се оправиш по бързо,че найстина е неприятно   bouquet

# 2
Хапчета - недей! Ако пиеш някви лекарства - прочети в листовката дали имат странични действия и на тва да се дължи проблема ти! Съветвам те да пиеш билки! Ефикасни са и то след не-повече от 3 дни. Успех! Hug

# 3
  • Мнения: 297
Метеорин е билков продукт и действа веднага  Peace.Ето линк за инфо и поръчка:
http://www.zdrave.vselena.com/vivasan_bad_3.html

# 4
  • София
  • Мнения: 39 740
Спираш всички газирани напитки. Следиш и какви храни консумираш.
Направи консултация с гастроентеролог.

# 5
  • Мнения: 320
чай от лайка. Но най добре  да се консултираш с гастроентеролог!Аз преди време имах подобен проблем и дълго време не ходих на лекар, за което съжалявах.Има комбинация от билки , която много ми помогна. Пих ги почти година.Само газове ли са проблемите? Кога се появяват? Изясни си тези неща и върви на лекар!

# 6
  • Мнения: 5 001
Чай от семена на анасон или копър.Пий това вместо вода...
Безвредно ,ефикасно и може да се прилага дълго време...

# 7
  • Мнения: 3 929
На мен за тази цел ми бяха изписали Мезим Форте. Много добър ефект имаше.

# 8
  • Мнения: 3
Опитай с пробиотик- Саностол, мисля че ще ти повлияе положително.

# 9
  • Мнения: 780
Здравей! Консултация с гастроентеролог, за изясняване причината за газовете!Болки имаш ли, запек, разстройство?Не отлагай-отивай на лекар.
Добре ми действа: Комфортекс/на билкова основа/ 3х2 таблетки по време на хранене;Биогая/пробиотик/- 1 таблетка на ден.
Бързо възстановяване!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 99
Когато се наям наистина сериозно - Мезим Форте, но ежедневно взимам Лаксипрокт на Витахерб newsm10

# 11
  • Мнения: 44
Здравей, мога да ти предложа нещо много лесно и ефикасно, понеже и на мен ми се е случвало да имам подут корем и газове. Ако имаш живовлек някаде по двора (понеже расте като плевел по дворовете, едно зелено с широки листа), има го мисля, и в аптеките като билка. Та ако намериш, свари 3-4 живовлека с 2 литра вода, изчакай да изстине, изцеди го и пий сутрин на гладно и вечер преди да легнеш по една чашка от него. Уверявам ти, че ще помогне, поне от личен опит. Успех!   Hug

# 12
  • Мнения: 3 157
Цинарикс-а също е на билкова основа.Използва се за газове,подуване на корема,нарушения в храносмилането.
Саностол-а е витаминен продукт,не виждам как може да ти помогне за газовете newsm78
За билките знам,че са много ефикасни,но след дълъг прием.Да пиеш 3 дни чайчета и да се оправиш-просто няма как да стане.

# 13
  • Мнения: 340
Промени си начина на хранене. Малко свежи плодове, никакви гадости, кафе и всичко което дразни корема.

# 14
  • Мнения: 700
Яж повече краставици - и аз имам този проблем, но откакто почнаха да стават краставиците на моето село ям по 2-3 на ден и проблем с подут стомах нямам.

Общи условия

Активация на акаунт