Бърка си с пръсти в устата и повръща!

  • 2 128
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 346
кажете ми как да го отуча! От 2 дни не иска да види биберона-залъгалка. Опитва се да си налапа цялата ръка, почва да му де гади  и естествено повръща - прави го постоянно и докато спи даже Rolling Eyes Така спи мокър по цяла нощ..помагайте? newsm12

Последна редакция: чт, 01 сеп 2005, 22:24 от gallia_baby

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
пробва ли да му дадеш гризалка? пробвай с различни...все някоя ще му допадне...

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Вържи му ръцете за креватчето! 1cribБазикам се бе,моя и той така си бърка в устата понякога и му се сгади,но досега не е повръщал и слава богу.Я му намажи ръцете с малко лимон пък да го видя тогава,поне моя много се мръщи на лимона като близне,ако не помага мажи с люто/пак се базикам,извинявай нещо ме е ударило безсънието и ми хлопа дъската/,ама пробвай това с лимона наистина.Аз на малкия му давам една готварска дървена лъжица,та я дъвче по цял ден,пробвай с някои нестандартни неща,ако не става с гризалки. Wink

# 3
  • Мнения: 21
пробвай с ръкавички

# 4
  • Мнения: 2 040
Ние сме на фаза бъркане в устенца, ако може ръката до китката ще я сложим, но още не е повръщала. Аз много й се карам (наужким де) и като я видя, че бърка я пляскам по ръчичките. И диването с диване, тя ме бие също и после нарочно го прави. Играе си и в момента в който я погледна и тя се усмихне и ХОП ръчичката в устата. Още не съм се преборила с това и аз ...

# 5
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
И ние правим като вас и сме на почти същата възраст, изглежда си откриват ръчичките и им е много приятно да са им в устата. Ние даже забравяме да ядем като си ги загледа.

# 6
  • Мнения: 2 952
И аз  съм  4увала   за  ръкави4ки цели4ки , без пръст4ета разбира се ...едни такива мъни4ки бели4ки , много обикновени .....има  ги  в комплектите  за изписване .

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Ако не помогнат съветите на другите майки пробвай с кисел гел имало го в аптеките. Една позната така отучи нейното дете да си смуче пръстите, но първо попитай дали е подходящ за вашата възраст.

Общи условия

Активация на акаунт