Пътуване на бебе в самолет

  • 788
  • 6
  •   1
Отговори
В нашето семейство от една година се кроят безспирно планове и все възниква някакво объркване. Последното ни хрумване, което е и последна възможност за валидност на визите ни за Америка е да пътуваме с 3-месечно бебе, около 10 часа със самолет. Обаче до мен достигна притеснителната информация, че за бебето има риск от здравословни проблеми, поради налягането в самолета. Алтернативата е да не заминем или бабите да влязат в ролята на майки, но и двата варианта са ми неприятни. Ще бъда благодарна за всякаква инфорамция, свързана с този въпрос.

# 1
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Погледни тук обсъждахме тоЗи въпрос http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3446&start=0&pos … sc&highlight=

# 2
  • Мнения: 5 500
Според мен не съществуват алтернативи. По-добре се консултирай с лекари и събери възможно най-много информация. И тогава прецени сама.

# 3
Благодаря за отговора! Съжалявам, че ви занимавам отново с този въпрос. Аз се опитах да потърся такава тема, но явно ме мога да работя с търсачката, защото не открих.

# 4
  • Мнения: 5 500
Не съжалявай за нищо, всички сме тук за да се занимаваме една друга, с това което ни интересува Wink  Sign Exclamation

# 5
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Ема
Благодаря за отговора! Съжалявам, че ви занимавам отново с този въпрос. Аз се опитах да потърся такава тема, но явно ме мога да работя с търсачката, защото не открих.

Няма проблем Simple Smile  Simple Smile  И аz не я открих с търсачката, а само Защото имах мнение там. Wink
Дано поне да ти е от полzа.
И лек път.

# 6
Темата скоро беше разработена и в Дира и то доста подробно според мене. Ето темата.
Но мое мнение си е да си тръгнете заедно с бебчо. Условия в самолетите за целта има. В темата ще видиш има всичко обяснено и за столчетата за кола, и за легълцата и т.н

Общи условия

Активация на акаунт