The Wiggles

  • 615
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 452
Да кажа на мамите от Канада, че ще имат концерти в Торонто (на 1 Ноември) и в Отава (на 2 ноември). Билетите още не са в продажба. В Торонто ще се продават от 24 септември, а в Отава от 16. Забравих коя мама беше споменала, че детето и не признава нищо друго освен тях.  Laughing

Ние с Изабела ги гледахме в Кардиф. Концерта е хубав, макар че те не влагат нищо от себе си, освен рутина (това за разлика от мюзикъла Дора, к. гледахме в Торонто).
Ами това е. Ако някой иска да ги гледа - препоръчвам ги! Ние сме там!

# 1
Ти държиш пак да опитате с малката мушмурочка.  Grinning
Дано този път е в добро настроение и не плаче Hug

# 2
  • Мнения: 780
А при нас ще бъдат в началото на декември, но нас няма да ни има и ще пропуснем.   Wink
Касетата обаче вече е в багажа за България, че без тях за къде сме!   Crazy Party

# 3
  • Мнения: 2 452
А при нас ще бъдат в началото на декември, но нас няма да ни има и ще пропуснем.   Wink
Касетата обаче вече е в багажа за България, че без тях за къде сме!   Crazy Party

Ние имаме 2 касети и едно ДВД - голямо танцуване пада.

# 4
  • Мнения: 2 452
Ти държиш пак да опитате с малката мушмурочка.  Grinning
Дано този път е в добро настроение и не плаче Hug

тя не плака, обаче не пожела да танцува. Сега се надявам да се отпусне. Обещала ми е! Laughing Освен това сигурно ще отидем с нейни приятели и тогава стой и гледай! Може и на сцената да отиде.

# 5
  • Мнения: 780
А при нас ще бъдат в началото на декември, но нас няма да ни има и ще пропуснем.   Wink
Касетата обаче вече е в багажа за България, че без тях за къде сме!   Crazy Party

Ние имаме 2 касети и едно ДВД - голямо танцуване пада.

При нас танците са повече на HI 5, а the Wiggles ги гледат като омагьосани - много са им мелодични песните и доста научават от там, е, и танци има де  Simple Smile

# 6
....

тя не плака, обаче не пожела да танцува. Сега се надявам да се отпусне. Обещала ми е! Laughing Освен това сигурно ще отидем с нейни приятели и тогава стой и гледай! Може и на сцената да отиде.
Ми как да танцува сама - ти що не стана да правиш компания на детенце Crossing Arms Laughing
Сега ще се отпусне - пък и щот ти е обещала, няма мърдане Grinning
Може дето викаш този път да постъпе оплакване от към организаторите  Wink newsm68 newsm44 newsm18

# 7
  • Мнения: 2 452
....

тя не плака, обаче не пожела да танцува. Сега се надявам да се отпусне. Обещала ми е! Laughing Освен това сигурно ще отидем с нейни приятели и тогава стой и гледай! Може и на сцената да отиде.
Ми как да танцува сама - ти що не стана да правиш компания на детенце Crossing Arms Laughing
Сега ще се отпусне - пък и щот ти е обещала, няма мърдане Grinning
Може дето викаш този път да постъпе оплакване от към организаторите  Wink newsm68 newsm44 newsm18

Хондичка, да стана, но бяхме на осмия ред. Седящите по-назад трябваше да напуснат залата!  Heart Eyes
Аз също и бях  обещала да я заведа на следващия им концерт и снощи както си гледаше телевизия (познай какво) реших да видя какви са им плановете - до миналата седмица нямаха инфо за Канада. Като видях Отава подскочих!

Общи условия

Активация на акаунт