Повече момичета ли се раждат тази година

  • 2 119
  • 34
  •   1
Отговори

Анкета

Момче или момиче ви носи 2005 година

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 20 окт 2005, 20:12
* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 398
Тука непрекъснато става дума - по прегледи, курсове и пр., че тази година се раждат и се чакат повече момичета. Та и аз като бъдеща майка на мома съм се загрижила ще има ли достатъчно момъци за нея.  LaughingКак е положението в родината и дали може да се пусне анкета по въпроса да видим какъв е резултатът. Остават три месеца до края на годината, а дори и декемврийските майчетата вече знаят пола на бебетата си и могат да се включат, за да обхванем целия 2005-ти набор.  baby_neutral

Последна редакция: вт, 20 сеп 2005, 20:12 от Poupon

# 1
  • Мнения: 46 437
По данни към днешна дата 249 момчета и 294 момичета.
От тях 194 момчета и 222 момичета вече са родени Wink
Мисля, че горе долу силите са равни   Grinning

# 2
  • Мнения: 827
Май, че има някакво равновесие в нещата. Но при нас в градинката, май са много повече момчетата newsm78

# 3
  • Мнения: 6 871
Аз мисля, че като цяло се раждат малко повече момичета отколкото момчета, така че сигурно и тази година е така.

# 4
  • Мнения: 4 068
По мои наблюдения май наистина момиченцата тази година са малко повече от момчетата. Няма лошо. Догодина пък сигурно ще е обратно и ще се регулират нещата.
А ти за момъци не се притеснявай. То като и дойде времето на момата и момък ще се намери и теб даже няма да те питат. Така е при женските майки. Wink

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Пратете ги тез моми насам.
При нас е като в казарма. В родилния дом ръмжаха, че няма на кого да слагат розовите дрешки - имаше една мадама и всички около нея, избираха й дрехи, радваха й се.
На улицата-коч парти, познатите ни - само момчета, ние-също. Има по една, максимум две девойки и около тях струпване, всички им се радват.

# 6
  • Мнения: 6 472
При нас в отчетната тема нещо само на мъже го удрят newsm78  Grinning Девойките са кажи речи на половина (поне според предварителните прогнози, защото още не са се излюпили всички) Grinning

# 7
  • Мнения: 53
4етох в едно от бебешките списания, че миналата година са се родили повече момчета, някъде около 200 повече, така че тази година дори да се родят повече момичета силите ще се изравнят Laughing

# 8
  • Мнения: 592
Настъпихте ме по мазола. Този въпрос мене ме тормози от 5-6 години. Все чувам, че момичета са повече, даже разбрах, че в България специално се раждали повече моми и може би за това аз вътрешно се нагласих, че трябва да имам момче. Просто натурата ми е такава винаги да заставам на страната на по-слабите. И от цялата работа имах няколко дена неприятни емоции, когато разбрах, че ще сме без пишка. Понеже при мен това стана малък проблем и доста мислих защо така се получи и стигнах до извода, че това е отговора - НЕСПРАВЕДЛИВОСТТА.  Чух и интересно обяснение за това: момчета се раждали повече, когато ще има войни т.е. не ни чака такова чудо, което е доста добра новина.

# 9
  • Мнения: 2 596
Това за войната и аз съм го чувала от възрастни хора, но пък миналата година се раждаха все момчета, та затова сега момичетата са добре дошли  Grinning

# 10
  • Мнения: 671
Както пише по дебелите книги, дали ще е момиче зависело от старанието на таткото. Та явно мъжете са надобряпи.

# 11
  • Мнения: 6 164
Хмм... 4 приятелки родиха и три от бебетата са момиченца!

Това значи ли, че догодина пак ще е така???

# 12
  • Мнения: 5 299
Моите рриятелки в квартала са все с женски Mr. Green и на мен ми прави впечатление, че има много моми тази година. Когато родих в стаята имаше още 3 майки и само едното бебе беше момченце.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 307
 Когато аз раждах от 13 родилки само моето беше момиче.Поне така ми каза педиатърката.

# 14
  • Мнения: 844
Май се заформя Варненска мъжка гилдия. Когато ни изписваха имаше 7 бебета, от тях 5 момчета и две момичета. В квартала има една коч компания от 5 момчета, а и познатите ми все с момъци тазгодишни. Не ще да е съвсем вярна информацията ти!
Що се отнася до заложбите на тати, еми справи се перфектно, мисля!

Общи условия

Активация на акаунт