Използвах малкия - срам ме е!

  • 595
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Тръгнах да се цедя, за да направя каша, обаче нищо не ставаше, само капчици излизаха - тогава дадох на бебо да сукне, после му дръпнах гърдата и мляко потече като из ведро /е, не точно, ама доста струйки/. Обаче милото се разрева, че съм го подлъгала, а мен ми стана много кофти. Използвах собственото си дете, за да постигна нещо по по-лесния начин .... Сигурно не съм наред, обаче само за това си мисля тия дни. Успокойте ме, плийз!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 958
Е, ти пък сега глупости си мислиш! Аз като трябва да се изцедя за каша си слагам купичката за кашата под гърдата, с която не кърмя и тя докато си цока се пулни и купичката. После, ако има нужда от още си се доизцеждам и готово!
За използване и дума не може да става. Аз също се изнервям понякога. Аз я използвам повече за умаломощане на баща и като ме ядоса  Twisted Evil Давам детето и беж да ме няма, че ме догони два пъти и  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 161
Е ти си го използвала за негово добро, да не си папкаш сама кашата.
Но малко си го раздразнила, че си му взела гърдата, това е малко кофти и затова ти е криво. Аз като се цедях, слагах беба на едната гърда, а цедях другата - следващия път можеш да опиташ така.

# 3
  • Мнения: 827
Интересна ситуация, наистина. Но, си е изял после вкусната каша, нали? Wink Така че, едва ли ти се сърди толкова Grinning

# 4
  • Мнения: 5 255
... Успокойте ме, плийз!

Споко бре жена  spoko, какви са тези угризения  #Silly

# 5
  • Мнения: 7 837
Лелее, я се успокой  Sunglasses
Не се е свършил света, нито си навредила на бебето си  Grinning

Не давайте хляб на другите майки за пореден път да ядат кърма4ките  Wink

# 6
  • Мнения: 5 255
Не давайте хляб на другите майки за пореден път да ядат кърма4ките  Wink

Ш-ш-ш-т-т-т  smile3520

Общи условия

Активация на акаунт