Какво представлява тази тапа??

  • 2 468
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 727
Предполагам че е писано то този ? но аз лично имам съмнения че моята падна затова питам???
ЗАдължително ли е да е червена......слузеста, дори някой казаха кръв
Моеото е едно такова гъсто и слузесто но не е с цвят..........но не е като течение
Ох само това ми трябва сега ........да почна да раждам а на тъпия ми шеф да му се размине съда..........Посъветвайте ме

# 1
  • Мнения: 4 068
И моята тапа не беше примесена с кръв. Беше си просто безцветна слуз и това е. Падна ми цялата наведнъж и след един час ми почнаха болките. Казват, че един до три дни след като изпадне тапата започва раждането. Така че според мен се подготви психически, че почваш да раждаш. Няма нищо страшно.
Стискам ти палци да е леко раждането!

# 2
  • Мнения: 2 467
Моята беше леко розовка и слузеста (да, гъста слуз). Немога да го нарека точно кръв, само розовка леекичко. Падна в 3 сутринта и в 17,50 родих най-прекрасното бебче на света!
М... та  му на шефа ти! Не мисли за шефа си сега, мисли за бебче. Леко раждане!

# 3
  • Мнения: 658
Моята изпадна три дена преди раждането. Първо беие розова слуз, след което изпадна голям червен съсирек примесен в слуз. Тогава разбрах че е време за багажа. Леко раждане.

# 4
  • Мнения: 5 228
Не е задължително за има кръв. Най-вероятно това е запушалката. Обади се на лекаря ти и леко раждане!  Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
моята ми падна на 21 и беше слузеста и безцветна термина ми беше на 23 и родих на 28 Hug леко раждане  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 952
Супер сте ,моми4ета ! Тези  форуми направо  са  страхотни!Какво по-добро място да се нау4ат   толкова много неща...освен  4етенето на  теория по интернет!Щях да питам  същия въпрос , сега ве4е  се образовах!  Мерси! smile3529 preggo thumbsup

# 7
  • Мнения: 7 186
А усеща ли се нещо, докато пада тапата или трябва да се види? newsm78

# 8
  • Мнения: 4 068
Ми аз я усетих как се изхлузи като седнах рязко на леглото. Казах на мъжа ми до три дни да се готви да става татко и отидох в банята да проверя дали не съм сгрешила. Не бях. Както вече казах след час ми почнаха болките, а на следващия ден на обяд се появи и малката Благородна.

# 9
  • Мнения: 7 186
Ми аз я усетих как се изхлузи като седнах рязко на леглото. Казах на мъжа ми до три дни да се готви да става татко и отидох в банята да проверя дали не съм сгрешила.

Аааа, аз пък мислех, че като падне тапата веднага ще започва процеса на раждане, а то до 3 дни се чакало. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 952
на какво е тапа   тази тапа , какво  затапва? newsm78  33uu

# 11
  • Мнения: 2 467
Аааа, аз пък мислех, че като падне тапата веднага ще започва процеса на раждане, а то до 3 дни се чакало. Simple Smile

При мен започнаха първо контракциите, после падна тапата. Не усетих самото и падане, но усетих нещо да ми примокри. Водите ми спукаха в болницата.

# 12
  • Мнения: 1 108
Ми аз я усетих как се изхлузи като седнах рязко на леглото. Казах на мъжа ми до три дни да се готви да става татко и отидох в банята да проверя дали не съм сгрешила.

Аааа, аз пък мислех, че като падне тапата веднага ще започва процеса на раждане, а то до 3 дни се чакало. Simple Smile

При мен тапата падаше близо 10 дни.

# 13
  • Мнения: 1 938
на какво е тапа   тази тапа , какво  затапва? newsm78  33uu

Затапва цервикалния канал на шийката на матката. Wink

# 14
  • Мнения: 5 299
Аз не видях нищо подобно(нито усетих) newsm78 май някакси е паднала без да разбера

Общи условия

Активация на акаунт