ДОБРА КЛИНИКА ЗА АБОРТ

  • 12 035
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
ЗДРАВЕИТЕ НА ВСИЧКИ! ДНЕС МИ СЪОБЩИХА ЧЕ БЕБЕНЦЕТО МИ НЕ СЕ РАЗВИВА ДОБРЕ И Е СПРЯЛО СЪСЧИЦЕТО МУ-ЩЕ СЕ ПРЪСНА ОТ БОЛКА!ПОСЪВЕТВАИТЕ МЕ В КОЯ КЛИНИКА МОЖЕ ДА МЕ ИЗЧИСТЯТ С ЛАЗЕР ЗАЩОТО НЕ ЖЕЛАЯ ДА Е С КЮРТАЖ. ЖЕЛАЯ ВИ ВСИЧКО НАИ.......

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Много съжалявам за това, което ти се случва.
Кажи в кой град си, за да ти кажем клиника.

# 2
  • Мнения: 305
живея в Плевен но искам клиниката да е в софия или Пловдив,а дали изобщо с лазер могат да ме изчистят?

# 3
  • Мнения: 7 718
Не съм чувала за такъв начин.
Съжалявам за това, което ти се е случило.
Кюртажът се прави с упойка и не е болезнен. Отиди в Пловдив, в Торакс, при д-р Даскалов.

# 4
  • Мнения: 305
дали можете да ми кажете колко ще струва тази процедура,надявам се не повече от 100- 150 лева!?

# 5
Здравей,Дарил!Много съжалявам за загубата ти. SadДано следващия път всичко е наред!Желая ти го от сърце!Незная дали ще ти помогна с тази информация,но на мен ми правиха кюртаж за отстраняване на полип от матката.Прави се с пълна упойка,трае 30-40 мин. /при теб може би малко повече/.Струваше ми 70 лв. /Аз го правих във Варна/Прави си се с пълна упойка - заспиваш и те събуждат,като са готови.След 2 часа,все едно нищо не е станало.Няма нищо страшно.А за лазер не съм чувала...

# 6
  • Мнения: 305
благодаря ти за информацията миличка,а след това болеше ли те?много се притеснявам и знам че не е хубаво да ти слагат пълна опойка.

# 7
Не знам дали е хубаво или не да ти слагат пълна упойка,но със сигурност е по-добре отколкото без нея WinkАз също много се притеснявах,мислех си "ами ако изляза от упойка и те не разберат"..и т.н.,ама те хората си знаят работата,упойката се подава постоянно ако се наложи.Просто се настройваш психически/мобилизираш се/,отиваш,обличаш една нощница,лягаш,бият ти упойката и изведнъж много ама много ти се доспива и нищо не можеш да направиш-отцепваш се безпаметно/някой сънуват,други не..,аз-да/ и по-някое време "те връщат" на тоя свят с леки шамарчета.Почиваш малко,колкото да не ти е толкова замаяно и си отиваш.После не ме е боляло,сложих си превръзка ама то нищо не течеше.В 16 ч. отидох,а в 20 ч. вече бях в къщи - забравила /даже пих една ракия Simple Smile/

# 8
  • Мнения: 305
е,поуспокой ме!дано и при мен да е така леко! още веднъж ти благодаря и ти пожелавам всичко най.......... newsm03

# 9
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Ноември месец правих кюретаж  в клиника Торакс в Пловдив, след като един лекар ми наговори какво ли не. Много ме беше страх, защото е нещо непознато, но мога да ти кажа, че в клиниката са истински професионалисти.
На прегледа след кюретажа се видя, че всичко в ок.
Успех!
А да и аз изпитвах ужас от упойката-пълна, но не съжалявам, че беше с такава- не ми се наложи да "присъствам" на самата манипулация

# 10
  • Мнения: 1 205
Не ми се е случвало такова нещо, но за Торакс и аз знам, че са специалисти.
Ето ти контакти можеш да се обадиш и да питаш по  подробно.
Клиника `Торакс-Пловдив`
гр. Пловдив
ул. `Д.Цончев` 5 (четвъртък пазара)
тел. 621-620, факс 625-125

# 11
  • София
  • Мнения: 6 356
писах и ти във форума на Зачатие - няма такова нещо като чистене с лазер!
иди в Пловдив при д-р Даскалов в Торакс. Самата процедура струва 150 лв там. аз съм правила при него кюртаж и съм безкрайно доволна от лекаря и от клиниката.
упойката е венозна и краткотрайна, не е като ония пълни упойки при големите операции, така че не е вредна изобщо! заспива се за най-много 15 минути и после няма никакви вредни последици.

# 12
  • Мнения: 38
Mnogo sagaliavam za tova koeto se e sluchilo.Ako tova shte te uspokoi az sam na sashtoto pologenie.Ytre triabva da napraviat abrazioto.Men ne me e strah.Niama znachenie ima li ili ne bolka.No moga da te yveria niama nikakva bolka.Moiata dushevna bolka e po goliama i koeto e nai-losho tia nai trudno minava.Az sam v 10sedm. I moeto bebe ne se razviva dobre i lekarite kazaha nai dobre da se prekasne bremennosta.Megdu drugoto tova mi e vtorata neuspeshna bremenost.Ne se pritesniavai za upoikataVsichko minava mnogo barzo
s

# 13
  • Мнения: 305
Е СЛАДУРИ ДАНО ВСИЧКО МИНЕ ДОБРЕ,МНОГО МИ ПОМОГНАХТЕ КАТО СПОДЕЛИХТЕ ОПИТА  И ПРЕЖИВЯНОТО.НАЙ МЕ Е СТРАХ ПРИ ВТОРА БРЕМЕННОСТ ДА НЕ НАПРАВЯ ПАК СПОНТАНЕН АБОРТ,НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЗАЩО СТАВА ТАКА С НАС!ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СТЕ!И ИСКАМ СЛЕД НЯКОЛКО МЕСЕЦА ВЕЧЕ ДА СИ ГОВОРИМ ЗА ТОВА КОЛКО СМЕ НАЕДРЯЛИ И КАКВИ ГОЛЕМИ БЕБЕТА ЩЕ ИМАМЕ!ЦУНКИ newsm10

Общи условия

Активация на акаунт