Хомеопатично лечение

  • 1 265
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Дъщеря ми беше на 2 год. когато тръгна на ясли.За 2 месеца и се събираха да е ходила 15 дена,но какво ли не изкара-ларингит(орбазон яко),бронхит и пневмония за капак.Антибиотик след антибиотик.Спрях я от ясли.Много често боледуваше вече си  smile3511 не знаех при кого да отида и какво да направя.Кажеха ли за някой педиатър че е добър,на другия ден бях при него.Какви ли диагнози не поставяха(алергичен ринит,алергичен ларингит,синузит.........) за влажната кашлица която не минаваше от нищо,сиропи ,билки.........ходене по мъките.Дъщеря ми кашляше в продължение на 1 ГОДИНА .Вече бях на ръба, когато една позната ми препоръча лекар хомеопат. newsm17 хванах се като удавник за сламка всичко бях опитала и О ЧУДО на третия ден няма и помен от кашлицата,от една миниатюрна гранулка,а аз в продължение на година трових малката душица с антибиотици  dohот които нямаше ефект.Вече година и половина и нямам никакви проблеми  newsm68 да ми е жива и здрава и занапред.

# 1
  • Мнения: 114
Понякога се чувствам много неудобно все едно правя зарибявка за некоя секта.

Но хомеопатията наистина е страхотно лечение.

# 2
  • Мнения: 7 106
Много се радвам, че сте намерили решение на проблемите. Дано детенце вече не боледува!
Аз също съм чувала само добри отзиви за хомеопатията, но най-важното е според мен да попаднеш на добър хомеопат.
Моята дъщеря до сега не е боледувала (да чукна на дърво), и се надявам да не боледува изобщо Praynig, но ако се наложи и аз бих ползвала услугите на такъв лекар. Друг е въпроса, че в нашият град трудно ще намеря такъв..... Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 750
Лично аз съм ползвала хомеопатични лекердтва, приготвени специялно за мен, но ефект не имало.
Минала година голямата дъщеря беше го закъсала със сополи и и кашлица, по съвет на една приятелка и дадох разни там гранулки /сори за невежеството/ и детито се оправи много бързо. Знам че така не бива и трябва лекар хомеопат да ги предпише, но да ти кажа не знам към кого да се обърна.
Съвет?

# 4
  • Мнения: 4 458
  bouquet su_elan  браво на тебе. Защо на тебе ли? Ами защото от майките на децата зависи дали детето ще приема едни или друго лечение. А при алтернативата се иска не само вяра но и търпение  Wink

Що се отнася за зарибяването....... Ами то наистина така звучи особено като е написано/казано с много емоция и вяра в продукта  Grinning
И аз всеки път когато говоря за водораслите си казвам, че не трябва да говоря така ентусиазирано за да не прозвучи като..... точно опит за зарибяване, но... как иначе да кажа колко много са ми помогнали Rolling Eyes

 Asia , аз поне от все сърце ти препоръчвам водораслите които от години давам на децата си. Много съм доволна. Много са помогнали и за нищо на света не ги сменям!

# 5
  • Мнения: 2 849
  bouquet su_elan  браво на тебе. Защо на тебе ли? Ами защото от майките на децата зависи дали детето ще приема едни или друго лечение. А при алтернативата се иска не само вяра но и търпение  Wink

Що се отнася за зарибяването....... Ами то наистина така звучи особено като е написано/казано с много емоция и вяра в продукта  Grinning
И аз всеки път когато говоря за водораслите си казвам, че не трябва да говоря така ентусиазирано за да не прозвучи като..... точно опит за зарибяване, но... как иначе да кажа колко много са ми помогнали Rolling Eyes

 Asia , аз поне от все сърце ти препоръчвам водораслите които от години давам на децата си. Много съм доволна. Много са помогнали и за нищо на света не ги сменям!
Ще съм ти много благодарна за повече инфо за водораслите.Как се поръчват имуностимулаторите и как да открия дистрибутор .Благодаря .

# 6
  • Мнения: 114

Що се отнася за зарибяването....... Ами то наистина така звучи особено като е написано/казано с много емоция и вяра в продукта  Grinning
И аз всеки път когато говоря за водораслите си казвам, че не трябва да говоря така ентусиазирано за да не прозвучи като..... точно опит за зарибяване, но... как иначе да кажа колко много са ми помогнали Rolling Eyes

 
Цитат

АЗ ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАМ ДА СИ  "ЗАРИБЯВАМ" 3 ОТ 10 ДА СЕ "ВЪРЖАТ "ПАК ЩЕ СЪМ ДОВОЛНА newsm10

# 7
  • Мнения: 4 458
Ще съм ти много благодарна за повече инфо за водораслите.Как се поръчват имуностимулаторите и как да открия дистрибутор .Благодаря .

Ще ти пиша на лични за да не правиме реклама  Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 750
Привет и от мен. Ако не ви е проблем - и аз се интересувам от водораслите.
Пишете Praynig

# 9
  • Мнения: 4 458

На лични ли имаш в предвид?
Аз ще ти пиша на лични за всеки случай да не създаваме излишно работа на модераторите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт