Приключих безславно с кърменето

  • 601
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 438
 EmbarassedОт два дена вече не съм кърмеща мама и ми е ужасно криво. Спря ми кърмата защото намалих храната и течностите-хвана ме една депресия, че не изглеждам добре и т. н., но сега се чувствам ужасно. Опитвам са да се успокоя, че бебо вече е голям , но... Embarassed

# 1
  • Мнения: 8 451
Е,чак пък беславно,недей така!Почти 9 месеца си кърмила!Това си е постижение.

# 2
  • Мнения: 4 068
Ти пък безславно. Аз се притеснявам да не приключа още на първия месец с тия моите кризи, а ти цели 9 месеца кърмиш вече. Аз лично ти казвам браво!

# 3
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Според мен доста време даже си кърмила. като си представиш, че някои изобщо нямат тази възможност, дори и да искат...

# 4
  • Мнения: 2 784
Честито- кърмила си почти 9 месеца. Не се отчайвай, а погледни от тази страна- дала си на детето си незаменим подарък.   bouquet   bouquet    bouquet

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Браво де, не се кахъри! Нормално е да тъгуваш по кърмачеството.  Confused
Каквото си мога си направила!
Сега се взимай в ръце и се погрижи за себе си, щом това е били причината за депресията. Мисли позитивно и се радвай на бебочкото!

# 6
  • Мнения: 1 586
Всъщност 2 дена не е толкова дълъг период и ако ти е твърде криво заради отбиването, съвсем е възможно пак да закърмиш...

Иначе поздравления за почти 9 месечното кърмене, никак не е малко.

# 7
  • Мнения: 3 394
о, спокойно, няма да свърши края на света с това,че и кърмата ти е свършила! Сладурчето ти изглежда чудесно и светът е отворен пред него с неговите невероятни неща за изследване!

# 8
  • София
  • Мнения: 438
Ти пък безславно. Аз се притеснявам да не приключа още на първия месец с тия моите кризи, а ти цели 9 месеца кърмиш вече. Аз лично ти казвам браво!
Много благодаря за подкрепата. Аз се чувствам много виновна, но пък искам да се хвана с по-сериозни диетки, а нещата взаимно се изключват, а имах много голямо желание да кърмя дълго Embarassed
Ренци, на теб голямо честито за чудесната новина!
Аз почти цяло лято пътувам и нямам нет ,и не съм в час с новините Hug
целувки на всички!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 952
Каквото и да се е случило няма смисъл да се чувстваш виновна.
Аз не можах да изясня за себе си едно нещо - кърмата изведнъж ли ти спря  newsm78 Обикновено, ако намалиш храната кърмата не намалява, това е ситуацията при доста от нас, които са кърмили и са гледали едновременно сами децата си - време за ядене много не остава и килцата изчезват преди да се усетиш. Течностите обикновено човек намалява по свое желание. По тези две причини за мен остана неясно как и защо са протекли при теб последните седмици. Ако ли пък наистина искаш да кърмиш още, бъди сигурна, че за ден-два-три лактацията не е преустановена. Процесът трае поне десетина дни и то в случаите, когато кърменията не са преустановени рязко и от много на брой, а от едно-две на ден.

# 10
  • Мнения: 877
Каквото и да се е случило няма смисъл да се чувстваш виновна.
Аз не можах да изясня за себе си едно нещо - кърмата изведнъж ли ти спря  newsm78 Обикновено, ако намалиш храната кърмата не намалява, това е ситуацията при доста от нас, които са кърмили и са гледали едновременно сами децата си - време за ядене много не остава и килцата изчезват преди да се усетиш. Течностите обикновено човек намалява по свое желание. По тези две причини за мен остана неясно как и защо са протекли при теб последните седмици. Ако ли пък наистина искаш да кърмиш още, бъди сигурна, че за ден-два-три лактацията не е преустановена. Процесът трае поне десетина дни и то в случаите, когато кърменията не са преустановени рязко и от много на брой, а от едно-две на ден.
мисля, че е права

Общи условия

Активация на акаунт