На пазар в Лозенград и Одрин -3

  • 313 236
  • 744
  •   1
Отговори
# 225
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Не видях никъде на центъра в Одрин магазин на Уайкики!Има ли такъв и ако има къде се намира?

# 226
  • Мнения: 1 732
Не видях никъде на центъра в Одрин магазин на Уайкики!Има ли такъв и ако има къде се намира?
Има магазин на уайкики,точно на централното площадче,има един много интересен голям шадраван,магазина се пада малко по-надолу от този шадраван вдясно(малко нескопосано го обясних,дано си ме разбрала,ако нещо ще пусна снимки на шадравана да се ориентираш),а всъщност магазина е нов,когато ходихме преди 3 седмици още не беше отворен.
Дано съм била полезна,а иначе уайкики имат магазин в кипа и има доста дрехи на прилични цени.

# 227
  • Мнения: 19
Ще ходим в средата на другия месец до Одрин и имам питане какви памперси да си вземем само за обедно и нощно спане, до сега сме ползвали канбебе и либеро 6-тица
Очаквам препоръки

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 68
Интересуват ме цените на дрехите в Уайкики,имаше ли и хубави дамски дрехи?f7a
Честно казано точно в дамските дрехи не се загледах,че сега не мога да си купя нищо ,но взехме каталог и доста ми харесаха като го разгледах.Цените не са високи-почти всички панталони са на цени между 25 и 40 лири,пуловери и блузи 25-30лири, а ако е в намаление и по- евтино.Детските блузки и панталончета бяха между 10 и 20 лири намалени.Много относително е.
а иначе уайкики имат магазин в кипа и има доста дрехи на прилични цени.
Там обаче бяха само детски ако не се бъркам.

# 229
  • Мнения: 1 732
Кари,има и за възрастни дрехи в уайкики в кипа.

# 230
  • Мнения: 366

С потрошено рамо-толкова.После другите.

Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 12:03 от ASSAMARIS

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 68
Кари,има и за възрастни дрехи в уайкики в кипа.
Може. Там вече бях пазарила и не обърнах внимание,пък и май се бъркам с Кипа в Лозенград newsm78Не  съм от най-ориентираните още.

# 232
  • София
  • Мнения: 589
Моля ви ако някой знае да ми пише.Колко върви едно зимно палто в Одрин.Искам да си взема нещо дълго  или по - късо .Също за майка ми някое по стилно.Тук гледах ,че вече са пуснали палта произведени в Турция ,и цената варира от 300лв. за по късите до 800лв. за най дългите.Има ли разлика в цените тук и там на палтата и каква е newsm78 Ако някой знае ще съм му много благодарна   bouquet За да реша от къде да си взема   Peace

# 233
  • Мнения: 917
Някой скоро да е бил в Лозенград?

# 234
  • Мнения: 1 732
Вчера ходихме до Одрин,направихме добър пазар,хапнахме вкусни дюнери и се прибрахме.В кипата имаше доста промоции,а на синия пазар имаше много изгодни дрехи-всички плетива които ги продават тук за по 40-50 лв.бяха по 15 лири,кожени чанти-10 лири,долнища на анцузи-адидас,найк,пума за по 15 лири,целия екип е за 30 лири.Всеки път купуваме кисело мляко,сирене кашкавал,прясно мляко,хляб,масло-няма по-вкусни неща от тяхните.Сега в кипата баклавата и татлиите бяха по 8 лири за килограм,много е вкусна и се различава от другите магазинчета.

# 235
  • Варна
  • Мнения: 522
А къде се намира Синия пазар в Одрин newsm78
И аз ходих преди няколко седмици. Изкарахме си много хубаво.
Не че си купихме нещо съществено , но се разходихме поне Hug

# 236
  • Мнения: 1 732
Ивка,не мога да ти го обясня точно,защото е малко сложно.

# 237
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
МИме,вие в петък ли ходихте?На този пазар големия който става нали?И ние май пак ще х одим,но не знаем кога,защото скоро бяхме там.И на мен ми се ходи в петък,защото на пазара имат много евтини дрехи ,за разлика от магазините им.А за цените тука да не говорим,толкова е скъпо ,чеееее.......да ти се завие свят.Вчера посетихме пазара в Димитровград.Целия пазар е залят със китайска стока ,направо ужас!

# 238
  • Мнения: 1 732
МИме,вие в петък ли ходихте?На този пазар големия който става нали?И ние май пак ще х одим,но не знаем кога,защото скоро бяхме там.И на мен ми се ходи в петък,защото на пазара имат много евтини дрехи ,за разлика от магазините им.А за цените тука да не говорим,толкова е скъпо ,чеееее.......да ти се завие свят.Вчера посетихме пазара в Димитровград.Целия пазар е залят със китайска стока ,направо ужас!
Сладка,ние ходим винаги в събота,синия пазар си е постоянен там,намира се близо до одринската крепост,на лесно място е но не мога да ти го обясня,в склада за перилните препарати като ги попиташ за синия пазар при крепостта ще ти го обяснят.Да,в Бг е голяма скъпотия,а стоките са същите като в Турция,те търговците оттам пазаруват и то на много ниски цени,обмислям идеята дали да не си отворя един магазин за дрехи,така и така пътуваме през 2-3 седмици до Одрин.А в уайкики в кипата,какви неща има за деца,просто невероятни,а и цените са съвсем добри,имаше и такива дрехи,които на мен ми станаха-туники за 15 лири,роклички,жилетки,якета имаше за 50 лири,абе големи красоти.
Мъжо и той намаза оттам блузки за 13 лири и финни пуловери за 20  лири.

# 239
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Значи Миме,не е този пазар на който пише Пзаркуле а този е друг пазар както казваш си е постоянен Синия пазар.Сега за пръв път чувам,че има такъв пазар и ми се иска да го посетим.И ние все в събота ходим,защото е по-удобно тогава.А горе -долу можеш ли да обясниш от къде се минава за да се стигне до него?

Общи условия

Активация на акаунт