гръден въпрос

  • 384
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 818
От известно време изпитвам тъпа болежка в част от лявата гърда, към мишницата. В началото на кърменето, там имах 2-3 пъти зачервявания и бучка, после се оправих и не съм имала проблеми. Обаче това нещо ме тормози, днес го опипах,ами усещам дразнене. Confused
Какво може да е? Обажда се старата травма явно, обаче докога?
Някоъ с такъв проблем има ли?
А при следващо кърмене ще имам ли проблем? На дофтор да ходя ли? Пипах, нямам нищо нередовно в болезнената област.
 newsm78 Мислех да ходя 6 месеца след спиране на кърменето на мамолог. Сега са минали 2.
Дайте идея и благодаря! Heart Eyes

# 1
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Честно казано, аз бих отишла на лекар. Все пак е най-добре да те прегледа, още повече щом си имала и преди някакъв проблем. Успех и дано няма нищо неприятно!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да, определен ще посетя дофтор, обаче докато стане това ще минат няколко дни, път ми се е да чуя нещо по въпроса... Благодаря, Марина!

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И аз имам такива "екстри". Ходих на доФтор, обарва ме и каза, че е мастопатичен възел...нямало страшно  Hug. Това беше преди да родя 2-ри път. Нямала съм грижи после с кърменето, освен основната - липса на последната  Wink

Та изводЯ - бегом на спец и после да споделиш  Praynig!!!

# 4
  • Мнения: 4 242
Стискам палци да не е нищо сериозно! Praynig
А по повод тревогата ти, щом аз след лют мастит на двете гърди, след което ми останаха бучки в продължение на 13г, кърмя вече 10 месеца, значи няма страшно.
Но доФтороходенето е задължително просто! Wink

Общи условия

Активация на акаунт