SportsDirect.com - 3

  • 51 288
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29


Регистрация - Ако нямате  акаунт ще трябва да се регистрирате - отбележите с точка „I do not have an account“ и попълнете имейл-адреса си и „NEXT“. Ще бъдете насочени към страница в която се вписват данните и адреса Ви.

Доставката до България е £29,95
Пратките се доставят от DHL директно на адреса, който сте вписали .
Възможно е пазаруване чрез адреса на Емпреса или с друг куриер .По принцип има безплатна доставка за поръчки над 50£ до английски адрес.
Ако се пуска до Англия  трябва да си си потвърдил акаунта - т.е. да си изпратили документи за адреса си.Сканирана лична карта или шофьорска книжка, финансов документ - платена сметка, в която се вижда името и адреса ви, или банково извлечение.
Иначе не изпращат поръчки на адрес, различен от адреса на картата с която се плаща.

Как се поръчва?
Избирате стоките които желаете и ги добавяте в кошницата ,имайте в предвид че има лимит от 10 бр. от даден артикул.
Натиснете PROCEED TO CHECKOUT за валидитиране(плащане) на вашата поръчка.
Прегледайте адреса и кошницата за евентуални грешки .Тук може да използвате код за намаление или безплатна доставка - в полето Vouchers под всички артикули  и натиснете APPLY. Ако кода е приет ще бъде отбелязано веднага.Натискайки PROCEED TO PAYMENT,ще бъдете прехвърлени на страницата, в която трябва да отбележите вида на картата си  и ТОЧНИТЕ данни .
Натискате Рroceed за завършване на поръчката.
Ако кошницата Ви се е изпразнила сте пуснали поръчката успешно. Поръчката трябва да е отразена в Order History което се намира в My Account.
Ще получите потвърдителен имейл.
До 36 часа ще получава и имейла с който ви уведомяват че поръчката е изпарена и „тракинг“ номера с който се проследява пратката на страницата на DHL.
Доставката отнема до 30 дни(обикновенно пристига за ок. седмица).Допълнителни такси не се дължат.Мито не се заплаща.

Проследяване на пратката - вписвате "тракинг"номера от имейла, който са Ви изпратили.
Ако не ви излиза пратката ,може да пробвате от тук :От тази страница избирате European Road и Ви прехвърля към DHL Express Web Tracking Enquiry .Там в първото поле пействате кода от имейла и избирате Destination Country-Bulgaria.С бутона Submit Ви прехвърля към последната локация на пратката,а кликайки в/у кода-линк Ви дава цялото хистори Peace

Кодове може да си набавите от тук , тук , тук

Таблици за размери :
В сайта на SportDirect  номерация отговаряща на нашият стандарт по видове марки http://www.sportsdirect.com/SizeGuide/index.html

Универсален калкулатор(за всички марки)за пресмятане на номер за МЪЖКИ ОБУВКИ , ДАМСКИ ОБУВКИ , МЪЖКИ ДРЕХИ , ДАМСКИ ДРЕХИ
Таблици : ОБУВКИ , ДЕТСКИ ОБУВКИ , РАЗЛИЧНИ МАРКИ ОБУВКИ , РАЗЛИЧНИ МАРКИ ОБУВКИ , АДИДАС - ДРЕХИ И ОБУВКИ ЧОРАПИ , ШАПКИ

Буквата "С" пред размера идва от "Children"/деца и указва ,че е размер от 15 до 31 номер.



В сайта може да се плаща с VISA ,VISA Electron , Master Card   .С Maestro  не може да се плаща.
До сега има няколко случай с пращане само на някой артикули,с оправдание, че банката отказава плащане на другите артикули,на отказани цели поръчки,на разделяне на поръчката на 2 колета с 2тракинг номера,но има и много пристигнали цели поръчки без проблеми !!!
Препоръчително е поръчката да е до 200 лири и 30 кг, иначе може да я откажат поради гореспоменатите причини.

За комбинирани(общи) поръчки можете да се обърнете към:
- desita1234
- la_chicita_linda
или да пишете в форума.

Едно албумче  : тук

При проблеми ето как можете да се свържете с :
- SportsDirect Customer Services :  +44 870 042 3870 , +44 870 042 3879  ,  cs@sportsdirect.com
- DHL BG  :  0700 17 700



Към  тема №0 ,тема №1 ,  тема №2
                                          
smile3503 Приятно и безпроблемно пазаруване. smile3503

Последна редакция: ср, 12 авг 2009, 18:22 от aleksova1

# 1
  • Хасково
  • Мнения: 592
Благодаря ти за темичката !
Запис от мен !
Момичета насочила съм се към няколко чифта маратонки за дъщеря ми

http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-adidas+Yatra+50+Ladies-273076.aspx

http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-adidas+Yatra+50+Ladies-273147.aspx

http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Golddigga+Multi+Trai … ?ColCode=27002206


Ако някой има такива може ли мнение  Hug Hug

# 2
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Благодаря и аз за новата тема!   bouquet
 
Моля, нека попитам за тези:

http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Fila+Classic+Clip+La … ?ColCode=27107403

# 3
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Записвам се и аз.Благодаря за новата тема.Аз все още съм в процес на мислене дали да се включа в някоя обща поръчка.Stryper може ли на лични да ми кажеш кои са другите фирми,ще ми е по удобно ако някоя от тях е по близо до нас.
anincenceto може ли да споделиш от къде купи момичешките неща които са в албумчето?

Последна редакция: ср, 12 авг 2009, 19:35 от pеtia

# 4
  • София
  • Мнения: 586
Някой поръчвал ли е куфари от сайта? Гледам някакви на Ocean Pacific, но нямам представа как са като качество Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 186
успешни поръчки  Peace

# 6
  • Мнения: 1 028
Някой поръчвал ли е куфари от сайта? Гледам някакви на Ocean Pacific, но нямам представа как са като качество Thinking
Аз поръчвах от този на цветята ,най-големия размер-не е лош,твърд е,има отделения вътре с ципове,има си колелца,не е чак прелест де...

# 7
  • София
  • Мнения: 4 146
Другите фирми не са тайна. Аз съм писала за тях в темата за ebay

Ето информацията:
 Аз пращам нещата си при Тодор Дончев. Каза ми, че ще ми ги докара до София. Може да се вземат от определено място в София или да ми ги докара до нас. Трябва да се провери дали има минимум като пари. Моите неща са над 10 кг  - не съм потала за минимум.
Тодор е отскоро. Евгени се занимава с превоз на багажи/товари от Лондон до Пловив от години.

Евгени Меров emerov@yahoo.com
Телефони в Англия: 0044208 368 7992 / 004478 3235 6000
60 friern barnet lane London N113NA
Склад в Пловдив yл.Павел Калпакчиев N 47
Teл.+359 877 644 624

Тодор Дончев  tdtodordonchev@googlemail.com 00447515454541 0885679493

Втория е в Пазарджик. И двамата приемат пратки от ибей, но при Евгени имаше миним от 15 лири за 1 курс. Сега май е отпаднал. Пътува през 7 до 10 дена.
А Тодор пътува по-рядко. Все още не знам точно. Мислих, че е 1 път месечно. Но последните му 2 курса бяха през седмица.
Цената и на двамата е 1 лира.

Успешни покупки на всички! Аз ще спра малко. Твърде много нерви изхабих с тяхната система за последните 2 дена.

# 8
# 9
  • Мнения: 178
Моята първа поръчка всичко пристигна успешно, бяха разделени на две пратки. Доволна съм от моите неща. Колелото за малкия е супер. Ако някои се интересува мога да направя снимки.

# 10
  • Мнения: 3 219
Да ви следя, макар, че скоро не се очертава нещо за поръчване.

# 11
  • Мнения: 13
Аз да Благодаря на Desita1234 за  поръчка  Получих си нещата ! И да си изчисти лс Peace
получх това с 5,5  много са хубави
http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Nike+Lykin+07+Velc+I … Girls-025085.aspx

# 12
  • Мнения: 145
Аз да Благодаря на Desita1234 за  поръчка  Получих си нещата ! И да си изчисти лс Peace
получх това с 5,5  много са хубави
http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Nike+Lykin+07+Velc+I … Girls-025085.aspx
Колко е стелката, може ли да измериш? благодаря!

# 13
  • Мнения: 1 028
Ако има желаещи за обща поръчка,без оглед на местоживеене,набирам кандидати.

# 14
  • Мнения: 368
Аз също писах че в петък пускам обща поръчка защо ми е изтрит коментара newsm78

Общи условия

Активация на акаунт