Нова новиничка седмичка 29.08 - 04.09.05

  • 9 430
  • 351
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Хайде народеееее на новата седмицаааааа Crazy Не се блъскайте...има за всички Mr. Green
Мацки весела седмица..с много емоции ви желая. Мен ще ме няма тази седмица..но не плачете..аз ще се върна Mr. Green
Отиваме в Добрич на панаира да се излагаме Crazy после в направо в събота отивам на Карандила /нъл тъй беше това до Сливен Rolling Eyes/ с една девойка и мъжО и от тука...няма да я поглеждам тя си знае коя е Mr. Green  и на 05.09 ще се появя пак...щете ме..не шете ме тук съм Crossing Arms
Лек ден желая.

П.П май и аз съм от таласъмите Blush

# 1
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Ама какви ранобудни хора има на тоя свят!

Да ви се похваля на мен още не ми е дошло, а го чаках в събота. Сега умирам от нетърпение, но ще почакам до сряда поне, за да не се разочарова от едната черта.

Та сега само тичам до тоалетната и гледам....

Айде приятна седмица на всички мацки тук!

# 2
  • Мнения: 3 376
Доброоо утрооо Party Ето ме и мен отново на линия. Отпуската свърши, няма как, сега почва стандартното бачкане. Е, поне ще имам повечко време за седмичната тема  Laughing Нещо все още не ме е хванала понеделнишката треска и съм в добро настроение, пращам малко и към вас Heart Eyes

Хера, я признай с коя сливенска мома ще ходите на Карандила? Къде смятате да отседнете? И после искам снимки, нали знаете Naughty

# 3
  • Мнения: 1 419
Добро утро оптимистки   bouquet

Херка, ти направо ме разби - толкова рано само за морето ставам  Crazy Ама ти нали ще почиваш, та е разбираемо защо толкова си се разбързала  Flutter

Иги, чакаме да ни се похвалиш Wink

Гризка, не страдай толкоз - я гледай колко копачи сме се събрали и все още сме живи  Laughing

Радина, то е от предната седмица, но понеже съм пила Клостил се чувствам длъжна да споделя опита си - Вяра е права, че това хапче никак не е безобидно, така че не е добре да го пие ако си има естествена овулация - като приятелка, направи всичко възможно да я успокоиш и да я накараш да вярва, че и без бързане ще станат нещата  Heart Eyes

Аз новони нямам - лекувам гъби  Blush

Слънчева седмица   bouquet

Тея, чакаме да ни кажеш новини след лекаря  Flutter

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Добрютро и весела седмица на всички!
Моята почна прекрасно - сутринта научих, че моя колежка вчера е родила момиченце със секцио  Party Остава да научим името  Wink

Днес в 12.00 съм на гинеколог. Моля ви стискайте ми палци да разберат най-накрая какво става в мен  Praynig

# 5
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ДОБРО УТРО и от мен!!! През нощта се дъбудих към 5.00 и първата ми мисъл беше да включа компа и да пусна седмична темичка. Докато се чудех какво по-нестандартно заглавие да й дам.....съм заспала  Embarassed Нищо де, Херка ме е отсрамила
  SVETLI-ха дано сладурче новините да са радващи днес на прегледа, че направо ми е мъчно за теб! Пожелавам ти успех и късмет в КОНСКИ дози!
   Усмихнат ден на всички работещи и мързелуващи!

# 6
  • Мнения: 3 011
Здравейте и тук!

Как сте момичета? След тази сутрин ми идва да зарежа всичко, щото вече ми писна!!! smile3512 Да да да неам нерви. При Вас как е с търпението? При мен ще стане 1г. и половина чакане smile3515 Тва на нищо не прилича. И снощния гаф направо ми разказа играта Weary. за тези, които не са прочели темаата ми ще кажа, че си правих тест, който беше с 2 черти но близо една до друга. Шуър Чек- с втората по-бледа. А днес сутринта отново същата марка, но 1 черта. Пфу, пфу,само да дойде лелята и..........зарязвам всичко, писна ми.  newsm45. Не издръжам вече  newsm45

Дано поне при някоя от Вас кацне добрата новиничка тая седмица

# 7
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Е това си бърза Гана. Направих си тест...
На третия ден от закъснението ми и на 8-ия ден от овулацията ми.
И .... имам много бледа, но все пак невъображаема втора чертичка.

Сега само остава да чакам и да внимавам да не вземе все пак да ми дойде, че с моята къса лутеална фаза – си е напълно възможно да не се имплантира добре...

Уф, стискайте палци, че... направо ми треперят ръцете и не мога да се съсредоточа да свърша нищо.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Добро утро момичета, как сте, пожелавам ви скорошно обебяване  Simple Smile

Iggiberry, това е страхотна новина, да се пазиш  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 011
Е това си бърза Гана. Направих си тест...
На третия ден от закъснението ми и на 8-ия ден от овулацията ми.
И .... имам много бледа, но все пак невъображаема втора чертичка.

Сега само остава да чакам и да внимавам да не вземе все пак да ми дойде, че с моята къса лутеална фаза – си е напълно възможно да не се имплантира добре...

Уф, стискайте палци, че... направо ми треперят ръцете и не мога да се съсредоточа да свърша нищо.


Iggiberry, браво, наистина новината е страхотна. Дано съвсем скоро се потвърди

svetli, дано нещата при теб най-после станат по-ясни. Пожелавам ти да си видиш мъничкото съкровище!  bouquet

# 10
  • Мнения: 177
Здравейте милички  
Iggiberry , супер новина стискам палци  newsm44
Светли хайде успех при доктора и дано вече те успокои а ти нас че откое време само неясноти   love001
dendy само спокойно миличка  wavey защото с тези нерви ще се изтормозиш
Хера приятна разходка из българия да ни купиш свирка от някой панаир  smile3534

# 11
  • Мнения: 1 329
На мацките с бледите черти - стискам палци да станат плътни, големи и дебели черти EFP

Херо, ние те знаем че си голямо миткало и ето на - пак започна да миткаш newsm08

Аз съм волна пИпируда - мъжО е в командировка на морето, ама ще си дойде скоро. hug

Приятни емоции на всички

# 12
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Iggiberry - СУПЕР НОВИНА!!! Хайде скъпа, да се пазиш и все по-ярка да ти става чертичката.   bouquet

# 13
  • Мнения: 3 011
Здравейте,всички,много е отпускащо да се говори с вас! Heart Eyes
Моят мъж не иска графици и планове на бебеправене,така че и аз се отчаях вече,но съм решила да не мисля,колкото мога!  ooooh!
Iggiberry,дано всичко е наред при теб. Praynig
Dendy и аз съм така,но какво да се прави... Cry
Успешна седмичка на всички! Hug

danidan, аз се убедих специално с моя мъж, че не трябва да го занимавам много. Така се изнервя миличкият  tooth. Пък и нищо не разбира от тези му работи. В началото като почнахме бебеправеното, той душата си мислил, че става лесно и един път само да го направим и хоп.....наследника, да ама неееее tooth
Ох само той си ми е утехата - душичката ми златна!

# 14
  • Мнения: 402
Здравейте - завърнах се и аз от отпуска, ама изобщо не ми се работи - искам още почивка! Лелката ме навести и си отиде и сега отначало! Успех на всички и много Hug  bouquet Laughing от мен! Почвам сега да чета, че съм пропуснала много!

Общи условия

Активация на акаунт