subiram idei za 1-rvia rojden den na detence

  • 1 126
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Mili mami,
sina mi Adrian ste stane sled 2 sedmici na 1 godinka. Mnogo se chudim kak da go otpraznuvame. Purvo mislehme v Sofia land ili McDonalds, obace toi e oste mnogo maluk i nisto niama da razbere. Kajete mi pri vas kak bese. Subiram vsiakakvi idei.
Predvaritelni vi blagodaria

# 1
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
При нас беше в семейна обстановка "на село" Sad , много роднини и т.н. Имаше естествено торта, подаръци, снимки... Детето усети, че е по-особен ден - празничен.
Другата пролет, вече ще стане на три години, мисля да бъде сред възрасниците си. Да си направим детско парти, освен това за възрасните  Wink
И весело изкарване  Grinning , очакваме снимки как е било...

# 2
  • Мнения: 229
Здравей, DEianaZ.
Моите момичета станаха на 1 годинка преди 1 седмица. Ние съчетахме рожденния им ден с кръщене. Много емоции на един ден  Grinning . Разбира се торти, подаръци, снимки и т.н. не липсваха.
Както и да решите да отпразнувате рожденния ден на Адриан, той ще е щастлив. Децата усещат, че са обградени с внимание и  обич, а това е най-важното. Желая ви весел празник и чакаме снимки  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 500
Ние мислим да отпрашим на планина точно след 3 седмици, когато е рожденният ден на Цецо. Нещо не са ми по вкуса сбирки на баби и лели, всички възрастни хора, лиготии, ау и т. нататък, а детенцето ми нищо няма да разбере. На такава възраст се прави повече за големите хора, отколкото за самото дете. На мен не ми харесва идеята. Снимки, подаръци и торта пак ще има, но като стане поне на 2,3 години ще го направим така, че да разбере той, че има един по-специален ден в годината с подобни на възрастта му без други хора. Сега, мисля че няма смисъл, поне аз.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 216
Първият рожден ден май наистина е по-скоро за майката, отколкото за бебето. То, милото, на тази възраст не може да разбере какво точно му се случва.
И аз разсъждавах по въпроса да съберем майките и бебетата, с които се разхождаме, но реших,че няма смисъл. Режимите на бебетата малко се различават-ядат и спят по различно време.  Събрани на едно място-без да се разхождат и движат-щяха да  се отегчат бързо и много скоро щяхме да имаме няколко кисели бебета на едно място. Още не са на възраст, в която могат да се заиграят дълго и продължително сами, без да е необходимо и майките да им правят весело.
Затова поканихме 2-те бабите с дядовците, 2-те лели с чичовците и кумовете ни. Бебо беше център на внимание, гушкаха го , глезеха го и той беше на върха на щастието-истинска звезда на купона.
Може и да не е най-впечатляващия начин за отбелязване на празника, но пък на тази възраст детето не би понесло добре друго-така мисля аз.

# 5
  • Мнения: 8 769
От първия рожден ден на бебето няма да му остане кой знае какъв спомен, да не кажа никакъв. Да, подарък, торта-то разбира, че има празник, но в повечето случаи многото хора и /или новата обстановка се отразяват не особено благоприятно на детето.
Затова ние го отпразнувахме у дома, като уважихме хората, които ни помагат. За пищни рождени дни време има! Sunglasses Поне това е нашето мнение.

# 6
  • Мнения: 343
Цитат на: AFRODDITA
Нещо не са ми по вкуса сбирки на баби и лели, всички възрастни хора, лиготии, ау и т. нататък, а детенцето ми нищо няма да разбере.


  Hands Clap

Само незнам как го постигаш. До сега сме имали 6 рожденни дни на щерка ми и ако не поканя едните или другите бабугери ще стане война Sad  Sad  Sad
За това правим 3 рожденни дни - 1-детско парти някаде на вън
2-едните баба и дядо
3-другите баба, дядо, леля ... защото те пък са от провинцията и идват с преспиване Imp  Imp  Imp
Не ме питай как се справям!
С мъжа ми се будалкахме тази година, че "Еееее свършиха ЧЕСТВАНИЯТА" Grinning  Grinning  Grinning

# 7
  • Мнения: 7 821
Цитат на: Vivi
Първият рожден ден май наистина е по-скоро за майката, отколкото за бебето. То, милото, на тази възраст не може да разбере какво точно му се случва.
И аз разсъждавах по въпроса да съберем майките и бебетата, с които се разхождаме, но реших,че няма смисъл. Режимите на бебетата малко се различават-ядат и спят по различно време.  Събрани на едно място-без да се разхождат и движат-щяха да  се отегчат бързо и много скоро щяхме да имаме няколко кисели бебета на едно място. Още не са на възраст, в която могат да се заиграят дълго и продължително сами, без да е необходимо и майките да им правят весело.
Затова поканихме 2-те бабите с дядовците, 2-те лели с чичовците и кумовете ни. Бебо беше център на внимание, гушкаха го , глезеха го и той беше на върха на щастието-истинска звезда на купона.
Може и да не е най-впечатляващия начин за отбелязване на празника, но пък на тази възраст детето не би понесло добре друго-така мисля аз.


  202uu
И ние така направихме, само че по някое време го изпратихме с баба и дядо и ние си купонясахме с приятели, че то и за нас си е празник.

# 8
  • Мнения: 466
Ние също празнувахме първия Р.д. вкъщи.
Аз, понеже съм голяма ентусиастка на тема "Направи си сам", реших да украся стаята сама.
1.Купих балони , надухме ги и ги разположихме в четирите ъгъла и на полилея.
2.От опаковъчна хартия с детски картинки изрязах триъгълни знаменца, нанизах ги на конец и ги опънах през полилея към ъглите.
3.От самозалепващо форио с ярки и различни цветове изрязах следния надпис: "Честит рожден ден, Иво !", можеш и някакво пожелание да направиш, а може и птички и цветчета да изрежеш.
4.От картон направих шапки, като после ги облепих със същата хартия като знаменцата,различна хартия за всяка шапка естествено.
Не си спомнам какво друго направих, но в общи линии това беше.Е, поиграх си малко, но на мен ми харесва да се занимавам с такива работи. Оттогава, когато някой има рожден ден, все ме карат да им правя разни работи.
Забравих да кажа, че бях поканила 6 майки с дечицата си, като петте бяха също около годинката и прекарахме добре.
Приятно изкарване.
Както и да го направиш, все ще го запомниш този ден. Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт