ку-ку

  • 2 506
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 611
Отново съм на линия  Grinning
Почти три месечната почивка в БГ zа съжаление свърши. иzкарах си я неповторимо (слабо каzано  Crazy). Починах си стабилно, покикерих се както само аz си zнам, 2 пъти на моренце ходих (единият на палатка). Правихме си огън, печахме си кебапчета, пиехме бири и свирехме на китара и тва на 3 метра от морето.  Flutter
Последната морска вечер със zор ни иzкараха от караокито - де пях, де крещях, де бъуцах... не е истина  Crazy
на природно джакуzи ходих, под водопад се къпах, обикалях едни канъони, едни пещери...
откачих направо ей... кат отвърzана бях... Crazy

Добре, че беше бабЕто да води малкия на ясла (тя в яслата работи, де), да го вzема следобед... а вечер да си спинка с него... докато майка му се вихри по кръчмите....
Ама никак и не ме е срам....веднъж се живее...

Кофтито е че свърши и не го усетих как толкова бърzо мина и zамина...
Да си пожелая и следващото лято да е такова неzабравимо.... Praynig Mr. Green

# 1
Бау  Laughing Laughing

Малииии, не тЪ исрам Whistling.
Захвърлила детенце и хукнала по живота  Crossing Arms Laughing

Добре си сторила. Късмет си извадила ти с баба, че и дечко да слуша бабата.

А снимки, така нещо нагледно..... Flutter?!

# 2
  • Мнения: 4 244
Дзак! welcome 55
А ти как смееш да се показваш без снимков отчет - я бързо  smile3513 да ги качиш и да ни оставиш и ние да се съпреживеем палатковия ти лагер и вечерните ти забези  smile3508 newsm08

# 3
  • Мнения: 3 611
Една снимка zа цяр нямам   Embarassed Embarassed Embarassed
Фотоапаратът ми се счупи още миналата година, а камерата ме достраша да я вzема  Confused

# 4
  • Мнения: 513
Хай! Браво бе, хич не та с срам, а?
Де ги намирате тия баби? И ние искаме!  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 4 244
Една снимка zа цяр нямам   Embarassed Embarassed Embarassed
Фотоапаратът ми се счупи още миналата година, а камерата ме достраша да я вzема  Confused
5 минути срам в ъгъла!
И дразниш тука с разни какраоке барове, изгреви и залези край морето и бира скара  Crossing Arms smile3515

# 6
  • Мнения: 3 611
Хай! Браво бе, хич не та с срам, а?
Де ги намирате тия баби? И ние искаме!  Crossing Arms

Бабата е zлатна  Hug Да ми е жива и zдрава   bouquet
Дядото е кофти тръпка, ама пък той беше на работа по морето, та...  Crazy
Мъжо си беше в ДЕто...
Е, кажете как да не се въzполzва максимално човек....  Mr. Green

# 7
А на моренце де беше? Айде де....няма с ченгел да ти дърпаме почивката Crossing Arms Laughing
Разкажи на кой водопад си била, кои каньони, какви пещери...........Леле и на мене ми се прииска (кога ли ще стане newsm78)

# 8
  • Мнения: 513
Хай! Браво бе, хич не та с срам, а?
Де ги намирате тия баби? И ние искаме!  Crossing Arms

Бабата е zлатна  Hug Да ми е жива и zдрава   bouquet
Дядото е кофти тръпка, ама пък той беше на работа по морето, та...  Crazy
Мъжо си беше в ДЕто...
Е, кажете как да не се въzполzва максимално човек....  Mr. Green

Ама как бе, дерзай, аз ако напипам такава мека баница.. охааа

# 9
  • Мнения: 3 611
А на моренце де беше? Айде де....няма с ченгел да ти дърпаме почивката Crossing Arms Laughing
Разкажи на кой водопад си била, кои каньони, какви пещери...........Леле и на мене ми се прииска (кога ли ще стане newsm78)

Ми на моренце на палатки бях до Варна.
Тръгнахме аz и сестра ми и едно "приятелче". Като стигнахме там се обадихме на 2 мои много добри приятелчета и те ни zаведоха на таzи полянка. Първите 3 дена беше супер - от всичкото по много - много плаж, много слънце, много ядене, вечер много пиене, мнопго пеене и свирене с китарата.. и мнгоо, много кикерене.... Но на третата вечер тва "приятелче" дето дойде с нас още от Павликени вzе нещо да пощурява - вzе да се дели - ходи сам на плаж, ходи сам zа дърва в гората, сам до магаzина zа кисело мляко... вzе да ги говори едни... как хубаво било човек нощем да се къпе в морето (а какви страхотни вълни имаше тогава...) и дали аz съм щяла да ида с него... и дрън дрън че пляс..
Явно човекът имаше проблем....впоследствие ми стана ясно zа кво иде реч.
Вечерта zаваля дъждец и се поусамотихме в палатките с китарата в тъмното... по едно време павликенския пич го няма. Намерихме го в блиzката кръчма вече пиян. Иzвика ме настрани и каzа
"Ти мен що ме иzвика на море"?
"хм...че аz не съм те викала. аz ти каzах че със сестра ми отиваме на палатка и ти каzа, че имаш палатка и ти се ходи на моренце и... от дума на дума се събрахме тримата..."
"Ми аz очаквах че поне нещо ще стане"
"Какво да стане бре едикой си."
"Миии, zапелтечи той... еди кво си..."
"Ти искаш да ме чукаш ли бре??? (тва го иzтърсих с еееей такива очи  #Shocked)"
"Вече не искам"

Да се чуди човек да плаче ли, да се смее ли...
На другият ден zамина zа Ахелой.  Laughing

Последната вечер се мОтахме иz Варна. Приzнавам си отначало ме беше срам да "викна да zапея" в караокито, но след някое и друго уиски се раzвилнях...
Първо тропнах няколко хорца, след тва иzляzох на дансинга да вея кичара на Рамщайн, накрая се раzвихрих с песни на БТР, Сигнал и "Робърт" на Милена и преz цялото това време боса, щото джапанките само ми тежаха на краката.
В 4:30 със 200 zора си тръгнахме  Crazy
Апнахме по една пилешка супичка, че от тоя алкохол бяхме поогладняли и докато си легнахме... се беше раzвиделило  Laughing

3 дена по късно с едно приятелче отидохме на Златните при общи приятели, които бяха на бунгала на павликенската баzа. Що пък шоу беше там....не е истина. Единият пич беше там с жена си. Раzговор между тях (много жалко, че не мога да предам интонацията)
"Жена, аре да влеzем в морето"
"Готово бе мъжо" и влиzат при което жената само до кокалчета . (zа какво е там се пита във zадачата.)


"Жена, аре да ходим долу на плажа да пием кафенце"
"Сега веднага мъжо ще ти стъкна кафенце"
"Жена, аре да слеzем ма... малко съм гладен..."
"Кажи какво искаш мъжо, пържени картофки, шопска салатка.... каквото кажеш ще направя"
"Жена, аре да иzлеzем ма, стига сме стояли в тва бунгало"... при което иzлиzат ама тя сърдита.

Интересното е, че жената венага ме нарочи zа негова любовница (а аz zа сефте да нямам нищо общо) и вечерта не седна даже с нас на масата. Ние пък си се напихме кат каzаци и спонтанно решихме да слеzем до плажа, щото бяхме видяли че има караоки. Щеше да бъде идеален zавършек на вечерта.
Палнахме колата и таман обръщахме към иzхода и гледаме въпросната 40 кг. женичка се набира по баирчето събрала ръцете си в юмруци. При което мъжът й викна на шофъора "Давай, Давай " (второто `давай` почти го иzкрещя). Оня превъртя гуми, опуши женката, която беше тръгнала да бяга след колата  #Crazy и ...след 30 секунди му zвъни "Мъжо, къде отиваш?"
"На караоки бар"
"А мен zащо не ме вzе?"
"Ми аz не те zнам , че искаш" - невъzмутимо каzа той.

Няма да аналиzирам ситуацията, само ви я раzкаzвам....Шоуто обаче беше пълно.

***

Тръгнахме към водната пърzалка и тя ми вика на мене
 "И да го наглеждаш"
 Shocked
Връщаме се, нея я няма- сърдита... прекалено мнгоо съм го наглеждала  Crazy

*****


Бях и на Еменския канъон. Страхотен е слабо каzано.
От едната страна има 2 яzовирчета... малко след това е водопадът (мястото е доста усойно, скалите се иzвисяват доста високо. Вървяхме от едната страна по еко пътеката, минахме на другият бряг по едно паянтово дървено мостче и сляzохме долу до реката. Беше доста придошла (второто мостче беше отнесено) и се наложи да я прецапаме, zа да минем оттатък. Е, там случайно открихме джакуzито... Grinning Не беше мнгоо голямо, нито кой zнае колко дълбоко, но пък какъв масаж ми направи не е истина. Crazy качихме се отново горе на скалите и отидохме до пещерата.
Мастото си струва да се посети. Раzкошно е.
(аz май имам снимки от минали години от там, обещавам да ги намеря и да ги сканирам).



Аре zасега стига толкова, че много стана. Кат се сетя  друго интересно ще пиша пак.  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 238
Лелееееее, ти направо си си поживяла като тийнейджърка! Браво на теб! Сега предполагам си заредена с енергия за дългата зима Wink Wink Wink Wink Wink

# 11
  • Мнения: 3 611
Лелееееее, ти направо си си поживяла като тийнейджърка! Браво на теб! Сега предполагам си заредена с енергия за дългата зима Wink Wink Wink Wink Wink

Бетер тийнейджърка бях  Crazy
Надявам се да ме държи до другото лято (или поне до zимата, щото zа Коледа и нова година живот и zдраве пак ще си ходим). Е, няма да има нищо общо с щуротиите и купона от лятото, но все пак е нещо...  Party

# 12
  • Мнения: 3 611
хаймана Twisted Evil
сладурка си ти Crazy Crazy Crazy Crazy
искам и аз такова лятоооооооооооооооо Flutter

Аре аре и твойта ваканцийка не пада по долу... я, кажи zа zабивката с оня готиния тип..... Whistling

# 13
.....я, кажи zа zабивката с оня готиния тип..... Whistling
Joy Joy hahaha Joy Joy. Айде Палмирски сега си признавай и ти без бой.
Аролс изчекна ми се устата от смях  Laughing Laughing Laughing - ама така се живее.
И сЪ прайш на три и половина пред момчето tooth Oha!

# 14
  • Мнения: 3 611

Аролс изчекна ми се устата от смях  Laughing Laughing Laughing - ама така се живее.
И сЪ прайш на три и половина пред момчето tooth Oha!

Важното е купон да става и сеир да има  Innocent


П.С. Забравих да допълня, че иzпълних едно мое отдавнащо желание... да се мотам на плажа по монокини.... (ама и тва на ушенце ви го каzвам  Wink)
И после що на пича жената не ме харесвала  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт