Аз май не знам какво точно искам...

  • 2 598
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 550
Това моето на нищо не прилича. Прибрах си мъжо вкъщи, до тук добре, една седмица си го обичах и в един прекрасен момент започнах да го понамразвам Crazy. Сега вече не го търпя, добре, че отиде в командировка и скоро дано не се върне.
Въпреки, че докато ме е нямало е направил нещо, за което семейството ми цял живот ще му е благодарно, ама... май и аз повече от благодарност няма да мога да му дам. Не го искам Sick. Все пак май ще се присъединя към този клуб Thinking.

Бийте ми по един шамар!

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ти си знаеш най-добре и си вземаш сама решенията. Щом така си решила, това е правилното, пожелавам сила, късмет и... чудеса Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ама защо го обича цяла седмица, пък после го намрази? Скучен ли ти е? Досаден? Дразни ли те?
Ама мислиш ли, че ще намериш някоъ по-хубав?
А като ходи на командировки, не ти ли минава дразнението?
Апропо, една роднина, на кусур години, цял живот живей сама, щот все праща мъж си да плава на далечни курсове и като се върне си спят в отделни легла и ни гък, ни мък, не ги знам как точно живеят, обаче са заедно. Парите му отиват за издръжка на жената и 2-те щерки у чужбина, че даже не стигат. Много странно, но факт. Crazy
Тебе какъв те таралеж нападна у гащити? Може да си писала стара тема, не помня, ако е тъй-прати линк и прощавай.
Ако не си - дай обяснение!  Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 2 550
Ами беше ме използвал малко като бушон, ама малко де. И уж му простих, щото ми стана жал за него и щото си го обичах, обаче...не мина много време и почна да ми лази по нервите.

# 4
  • Мнения: 2 863
Мда, на мен нищо не ми стана ясно, но пък изглежда, че на теб ти е ясно, та май няма да сме много от полза:) newsm78

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
всичко добре само как така си го ОБИЧАЛА цяла седмица а после - не??????
или не го обичаш или го обичаш?! РРеши кое от двете и ще разбереш аккво да правиш
Шамара е сериозно нещо...но понякога!!! в реудки случаи след като няма повече такива инциденти и човека наистина се покае... ми мисля, че е човешко и да простиш....
ти май не можеш да се примириш с наранената гордост че се е стигнало до тук? а и сега си по-силната страна та може да го мразиш....
реши какво искаш щото другото не прави чест на никого - да знаеш че не обичаш някого и даже го МРЕЗИШ пък да стоиш при него! освен ако нямаш основателна причина да не можеш да си тръгнеш...
айде първо уточни обичаш ли го или не и тогава спрямо чувствата си или забрави миналото или си тръгни!

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
За мен така както чета не е обикновен шамар, а сериозен проблем. Как ще бъде решен този проблем и има ли решение-надявам се да намерите начин. Извинявам се, че ще пусна линка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=36215.0

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
Ама и аз от време на време не го понасям моя. Има ги и тези моменти в едно сем.
Преди 2-3 дена му сложих една голяма черна точка, заплашвах, че ша си ида (туй малко вероятно) Simple Smile, после него шях да гоня, аве цирк.
Наистина решението си е твое.
прибираш си го от командировката, хващах го за ушите, изняснявате се ... и ако се стигне до момента ... кой от къде е

# 8
  • Мнения: 7 186
Не прибързвай с категоричните решения, защото може все още да си подвластна на следродилната депресия и затова да си изнервена и свръхчувствителна в момента, току виж след време ти минало. Ти си знаеш и си го познаваш най- добре, но ако мислиш, че е способен отново да ти посегне някой ден наистина трябва да го разкараш. Ако пък смяташ, че това е било нещо инцидентно и няма да се повтори може да му дадеш още един шанс и да не прибързваш.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 477
Мила, това което прочетох за неговото "бушониране" никак не ми хареса....а и ти не можеш да го понасяш....Не знам дали не става взривоопасна смес....Ако му се озъбиш понеже те дразни, а той отново за пореден път посегне да те удря? Помисли добре има ли смисъл да крепиш един такъв брак? Ако наистина ти е дошъл в повече.....може би раздялата е по-добрия вариант и за теб и за детето?
Стискам палци, каквото и решение да вземеш!  bouquet

# 10
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
ЗаЩО ПьК да ти бием шамар Naughty и аз го познавам това твоето положение и зная какво ти е......дано намериш правилното решение. Praynig  bouquet

# 11
  • Мнения: 5 622
Марче,незнам какво да ти кажа,но и моят мъж често ме дразни неимоверно.Даже дразни е меко казано Close.Но помисли добре наистина преди да вземеш кардинално решение,защото тук вече освен вас двамата,има намесено и едно дете!

Трябва освен всичко друго да прецениш дали можеш сама да се справяш евентуално,щото с това малко бебе,работа ли ще почнеш,че да се издържате??

И другите са прави за следродилната депресия,може без да се усещаш,да си и подвластна  Rolling Eyes

Ух,то който ме знае аз моите проблеми не мога да оправя,пък давам съвети на другите  Confused

# 12
  • Мнения: 2 550
Буба, това, че детето го има, ме кара да се замисля. Ако го нямаше, вече най-вероятно щях да съм си стегнала багажа(има малката слабост да не мисля много, а да действам прибързано).
Ако трябва да съм съвсем искрена с вас...обаче, трябва да си призная, че има намесен още един човек, може би това е главната причина изведнъж мъжо да почне да ме дразни изключително много. Лошото е, че въпросният Човек, вече не е близо до мен, но аз пак продължавам да се дразня от съпруга ми.
Ох, не знам...ще почакам да мине още време, да се прибере г-на и ще решавам.  Confused

# 13
  • Мнения: 5 370
Леле,мила,прочетох ти темичката-линка де-и се хванах за за главата-честна дума!!!!! #Crazy Ние с мъжото за 3 години почти съвместен живот се е случвало да се спречкаме и да прехвърчат искри,понякога съм го и дразнила,ама да ме удари.......само си го представям-той-192,аз-около 160. Не,никога не би го направил,мисля,че е под достойнството му.....Но акъл трудно мога да дам,Лесно е да се каже"бягай,спасявай се".Ок,ама ако си си подсигурила гърба...иначе...сложно. Стискам ти палци......опитвам се да си представя подобна ситуация,ама не успявам,а и не искам да успявам Sad След време обаче-режи,късай и хвърляй.Не бих търпяла и час мъж,който ми посяга. #2gunfire

# 14
  • Мнения: 3 394
потрай малко-може като се върне пак за го залюбиш newsm78

Общи условия

Активация на акаунт