течение

  • 1 149
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
Здравейте момичета! Възможно ли е да има течение през целият цикъл при положение че тест хламидия е отрицателен, влагалищен секрет и посявка-непатогенна флора, изследване под микроскоп-чистота 2-ра степен.Тревожа се защото другия месец започвам стимулация за инвитро и това течение ме плаши. Пропуснах да кажа че преди 15дни ми обработваха раничка на шийката, но това течение го имах и преди това

# 1
  • Мнения: 7 716
Ако винаги си имала тона течение и щом изследванията са ти добри мисля, че няма повод за притеснение.
Все пак питай лекаря ти още от сега.

# 2
  • Мнения: 171
Благодаря ти Лали. Утре съм на лекар и ще попитам но при предходния си ivf-опит им показах изследване според което имах стафилококи и ентерококи но те не го взеха на сериозно а ми казаха ти знаеш ли какво течение трябва да имаш ако действително имаш тези бактерии и направихме инвитрото, след което аз пак си направих изследване на друго място и пак ги имаше от тогава до преди месец провеждах лечение и най- после ги няма но течението си остана макар и по малко

# 3
  • Мнения: 7 716
И къде това? На мен ми се струва недопустимо Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 522
Че е недопустимо, недопустимо е. Тия доктори знаят ли от какво  се причинява ерозио на цервикса. По големия процент клони към инфекция. Вместо да ти бяха взели влагалищен секрет, при наличие на обработено ерозио е следвало да вземат цервикален.
Мила, аз имам такова течение, и ерозио си имах колкото 50 ст, което видях на колпоскопия, и в  момента се боря с цервицит. Течението ми е  през целия месец, поради което, по обясними причини почти ми е невъзможно да пробвам установяване на овулация по метода на цервикална слуз.
Отделно на това не бих се съгласила на инвитро с неизяснен статус от страна на инфекциозни заболявания в репродуктивния ми тракт.

Общи условия

Активация на акаунт