Detski gradini na LONG ISLAND, NEW YORK :) ?

  • 514
  • 3
  •   1
Отговори
Привет мами Simple Smile

Аз съм на Long Island, NY и искам да дада дъщерята (2 год.) на детска да свиква малко с дечица, че сме голям инат и разбойник Wink и само дето още не съм я  намерила на лампата. та си мисля да я дам малко на детска за дисциплина и да вижда др. хора че е по цял ден с мен. ние до сега ходим на Baby Gym v Great Neck, NY и тя е супер доволна , но е само по 1 час 1 път в седмицата. А като питах за градина (Prе-К) те ми казват че детето трябва да е навършило 3 год. а това няма да е до June 2006.. а не искам да стои само вкъщи... та се чудех има ли др. мами , к/о са някде наблизо и имат опит или идеи къде да търся за градина - не занималня или бабъситерки вкъщи ...  май стана дълго и объркано, но оценявам всякакви идеи....

# 1
  • Мнения: 3 491
Тези, които вземат и по-малки деца, се казват day-care center, и никак не са евтини. И аз моето голямото като беше на 2 г. си мислех да го записвам по същите причини и май си мислех същите неща като тебе, но ми беше достатъчно да посетя едно такова място, за да си кажа: ох, добре, че съм си у дома и не се налага да го давам. Каквото ми е детето - такова.

# 2
  • Мнения: 384
Тези, които вземат и по-малки деца, се казват day-care center, и никак не са евтини. И аз моето голямото като беше на 2 г. си мислех да го записвам по същите причини и май си мислех същите неща като тебе, но ми беше достатъчно да посетя едно такова място, за да си кажа: ох, добре, че съм си у дома и не се налага да го давам. Каквото ми е детето - такова.

Затова се посещават няколко места и намираш това, което на теб ти харесва. Аз съм много доволна.Дъщеря ми се научи на ред и дисциплина там, чисто е, отношението на госпожите е прекрасно и на мен ми е спокойно. Е, скъпо е, но то за всичко се плаща, а за детето си заслужава.

# 3
А ти къде даваш дъщеря си ? На Long Island ли си ? И колко време отнема да те одобрят - нали се ходи на interview. Ние сега сме извън страната , но се връщаме на 15.09 и искам да я дам най -късно от 26.09 или в най добря случай още от този понеделник.  И за колко време даваш детето на детска - цял ден , половин ...Sorry за мнoгoто ?-си , но да си питам Simple Smile Благодаря предварително Simple Smile

пс: а и как намери детската (day-care) дето я даваш - по интернет или от приятели?? аз смайтам да търся online, макар че бих предпочела recommendations от някои дето е давал дететпо си в определената детска...

===========================================
Затова се посещават няколко места и намираш това, което на теб ти харесва. Аз съм много доволна.Дъщеря ми се научи на ред и дисциплина там, чисто е, отношението на госпожите е прекрасно и на мен ми е спокойно. Е, скъпо е, но то за всичко се плаща, а за детето си заслужава.
Цитат

Общи условия

Активация на акаунт