И ние се завърнахме

  • 755
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 502
Привет и от нас! Grinning От вчера сме си в Исландия, край на 3-месечната ваканция. Сега не мога да включа, но да се надявам да вляза в ритъм. Малкия зъбльо става толкова опасен, че не мога да го оставя и за секунда, че и характер проявяваме.
Ето малко снимки: http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=ok079z7.nqwt2r3&x=1&y=-yxoale

Последна редакция: ср, 07 сеп 2005, 02:22 от Mama Vessi

# 1
  • Мнения: 7 430
Здрасти на мъжката мама  Wink и добре сте си дошли.... исках да ви видя, но албумчето ти не се отваря  Sad иска име и парола...

# 2
  • Мнения: 1 220
Здравей Мамо Веси, добре дошла! И на мен ми бе6е трудно да вляза в ритам след 3 месеца ваканция. От характера на детето не се оплаквай, 6те му трябва , така 4е ти се нагаждай! newsm53

# 3
  • Мнения: 3 611
ох, и аz така...
климатиzирането определено е трудно....
докато в БГ още на 3тия час влиzам в ритъм....
А добре дошли  Grinning

# 4
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ооооо,мамо Веси,добре завърнала се  Hug Споко,Ще влезеШ в 4ас,дай си малко време  Wink
Малееее,колко сте порастнали  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 502
Благодарности за милото посрещане! Много ми е тъпо, а и мъжа ми уж щеше да остане до 18.09. в къщи, но от днес започна работа, не можели без него  #Cussing out. Вчера баткото ми го върнаха от детската градина с 39 С температура, малкия пък искаше цяла нощ да е на цицито, направо съм скапана. Днес съм сама с двамата в къщи, ЛУДНИЦААА #Crazy

# 6
  • Мнения: 392
Добре се завърнала Веси, жалко че не се видяхме в Добрич. Ние бяхме там 1 седмица, но с много натоварена програма. Поздрави майка си от нас.

# 7
  • Мнения: 2 195
Добре дошла ,Веси! welcome.Наистина адаптацията след по4ивка иска време  Confused Дано баткото скоро се оправи... Praynig

# 8
... но да се надявам да вляза в ритъм.....
Хайде влизай, че албума не се отваря  Wink Grinning

Добре си ни дошла, Мамо Веси.
Дано поне в Б-я да си си починала.
Стягай се в кръста, няма друго спасение. И баткото бързо да се оправя. Ама, че нощ Sad

# 9
  • Мнения: 1 502

Хайде влизай, че албума не се отваря  Wink Grinning

Наистина не става да се отвори, трябва да ги качам другаде  #Cussing out
Вижте тук, май стана: http://www.bgphoto.net/Vessela/

Последна редакция: ср, 07 сеп 2005, 19:35 от Mama Vessi

# 10
  • Мнения: 4 244
Що бе, аз си направих регистрация и ми се отвори  Wink
разгледах ги още сутринта, ама чак сега намирам време да ви кажа едно добре дошли обратно у дома на хладното
Не се притеснявай Мамо Веси, всичко ще се оправи, и баткото ще оздравее и малкия сладур и той ще се успокои. Промяната е трудна и за двамата - все па 3 месеца на едно място ти става като дом и е нормално да се чудят сега къде са
Добре дошла отново!  Hug

# 11
  • Мнения: 3 634
Мамо Весиииииии, добре дошла отново!!!
Радвам се да те видя тука, макар и уморена. То да се чуди човек от почивка ли се е току що завърнал, що ли? Гледай на нещата от към веселата им страна и няма да ти е чак толкова тежко.
Ще чакам да разкажеш какво сте правили... и тоз вашия малък мъж, брех, не прилича на 6 месечно бебе с тази хубава коса. И ние искамеееее.
Ще ги схрускам двамата с баткото. Много снимки не можах да видя, че БГ фотото ми се отваря много бавно, а аз такова слонско търпение нямам. Но малкото което видях много го харесах!
Дано не ви държи температурата дълго време, дано не е нещо сериозно (ние сега сме се натръшкали с някаква хрема и кашлица (бебата киха и носа й тече на талази) та може да е нещо като добре дошли подарък... то нали и смяната на климата е толкова рязка).
Много прегръдки!

# 12
  • Мнения: 2 825
Добре дошла Веси,
много са хубави снимките, а за адаптацията споко, ще се адаптираш  Wink
Айде баткото бырзо да се оправя

Общи условия

Активация на акаунт