Махмурлук

  • 2 308
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 497
Имате ли идея как да се справя? Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Аз слава богу не страдам от такъв - късмет, к'во да правиш, но все пак като попрепия изпивам един Alka -Zeltzer и мноого успешно се свестявам :wink

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Много вода, по възможност чиста минерална и айрян - за възстановяване на солния баланс Wink

# 3
  • Мнения: 1 497
Значи с таратора съм уцелила;).

# 4
  • Мнения: 672
Седалгин!

# 5
  • Мнения: 4 068
Леле,Тедииии какви си ги вършила?На мен махмурлука/колкото и рядко да го имам/не ми минава от нищо.Заблуждавам се с много кафе и огромни количества вода но.....Също така мяткам и един здрав сън.Иначе съм чувала,че минавало като пиеш зелев сок,но на мен ми звучи гадно и не съм го пробвала.
Дано скоро ти мине,защото е много неприятно.

# 6
  • Мнения: 5 241
Шкембе чорба и бира  Wink  Laughing  Wink  Laughing  Wink

# 7
  • Мнения: 242
Миличка, когато бях студентка само кофичка кисело мляко ме спасяваше. Леко разбиваш, две дупки на капачката и ..... Ех какви години. Благода че ми ги припомни.

# 8
  • Мнения: 2 693
Alka - Zeltzer Grinning

# 9
  • Мнения: 1 975
хапчета за прилошаване при пътуване

 Wink  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 634
Мъж ми твърди, че Кока Кола оправя при махмурлък. Предполагам и днес си е купил литър и половина...

# 11
  • Мнения: 5 500
Нукс Вомика

# 12
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Теодора
Значи с таратора съм уцелила;).

Абсолютно! Както и ще уцелиш с шкембе чорбата (ама май нямате там такова чудо Sad ) и бирата-Радина, но на мен лично шкембето не ми помагаше...виж бирата, айряна/таратора и супа някаква-действаше безотказно. Най-сигурно е обаче едно-сън! Айде, успех!
Оооо,  Embarassed сега виждам, че това е било отдавна, но за друг път ще знаеш... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт