Има ли й нещо на 2005та?

  • 1 432
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 747
 Говоря за най-близките си приятели ... странно ...
Един разведен, втори в развод, трети с много проблеми, други се разделят с дългогодишните си приятелки (под дългогодишни - 4-5 години). Е да оженихме 2ма, но на фона на всичко останало ...

Последния:
- Inak sme razdeleni....
- zashto? ama, che tup wupros, sorry
- mi....dam.... kat se sluchi....i se setih za tvojata Misal za 2005-ta... ama ste vidim... Pone njama da prava izcepkata na (един приятел). be polojenieto ne e mnogo za smjah, ama inak da plachem li ?

и т.н.

Брех и шантавата година.

# 1
  • Мнения: 592
Незнам да ли и има нещо на годината, но мога да се присъединя, че такива гадости ни се случиха през тази година, каквито до сега не си бях представяла. Вярно е, че това е годината на моята бременнст и се надявам да се радвам на живо и здраво бебче, че малко да компенсира всичко ужасно.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 747
Щастливо и успешно раждане Simple Smile
Просто тази година май гадните моменти изобилстват. Не съм фаталистка, но ще чакам с нетърпение НГ Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 723
За мен такава беше 2004. Ужас, карък от всякъде...
Така че проблемът не е в годината... Къде ли е обаче newsm78

# 4
  • Мнения: 3 634
Аз бих искала да си живея живота така както през лятото на 1999... само че да си имам и децата... и мъжа. И той да не е мухльото които в края на краищата се оказа да е.

2005 е годината на моят развод! Ще да е от годината, мисля аз.

# 5
  • Мнения: 5 607
Има й нещо, защото и на мен ми се случиха едни неприятни неща... Дано да е само от годината и да се оправят занапред!  Praynig

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Аз за 2004 мислех така, за няколко месеца живота ни се обърна с краката нагоре, все едно се бяхме качили на влакче на ужасите и няма слизане от него. Незнам дали е от годината или от факта, че лошото не идва никога само, вечно е под ръка с някоя и друга гадория.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 477
Определено не е от годината според мен....За мен 2003 и 2004 бяха много по-тежки....сега почти съм се центрирала. Напротив, даже забелязвам, че приятели, чиито връзки бяха в криза са намерили добър изход и нещата са се подобрили....Така че, нека не виним годината......просто така се случва в живота.....

# 8
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
По принцип миналата година беше високосна - знаете каква й е славата на високосната година...
А тази година е седмица - завършване, разплащане, приключване - и равносметката, която всеки трябва да направи през нея... Общо взето година на катаклизми и въобще тежко е да приключваш и всеки счетоводител му се изправя косато когато дойде време за отчети, нали  Mr. Green
Дано поне направим правилна калкулация в края и взетите от нас решения, дори и тежки, да ни донесат ново начало и добър завършек на старите начинания!

# 9
  • Мнения: 5 140
По принцип миналата година беше високосна - знаете каква й е славата на високосната година...
А тази година е седмица - завършване, разплащане, приключване - и равносметката, която всеки трябва да направи през нея... Общо взето година на катаклизми и въобще тежко е да приключваш и всеки счетоводител му се изправя косато когато дойде време за отчети, нали  Mr. Green
Дано поне направим правилна калкулация в края и взетите от нас решения, дори и тежки, да ни донесат ново начало и добър завършек на старите начинания!

catnadeen много добре казано   202uu  202uu  202uu

# 10
  • Мнения: 2 327
И на мен ми се случиха какви ли не гадости... И на мои близки и приятели също. Надявам се Надя да е права и дано другата година да е по-добра...

# 11
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Не мисля че годината има нещо общо. По скоро е от годините брачен живот. Кризите се появяват около 3та,4та и 5та година и много семейства се разделят горе долу тогава. И аз имам много приятелски семейства ,които се разделиха по това време и всичко дойде някак накуп за мен.

Общи условия

Активация на акаунт