Аксесоари за коса

  • 30 472
  • 96
  •   1
Отговори

Анкета

Носите ли аксесоари за коса?

Опции:

# 45
  • Мнения: 718
Това устройство ми се струва абсурдно, а и представете си някой да ви погали по главата докато сте с него Joy

# 46
  • Мнения: 850
   абе мацки това изправяне и този смешен обем вече не са ли демоде  newsm78 , поне аз така съм чувала !

# 47
  • Мнения: 718
Удължаване на коса, всякакви видове преси (къдрави и прави) и обемите, с които главата става като телевизор отдавна не са актуални. Не успявам да я разбера тази мания за обем -  неестесtвено и комично е. Тенденциите в момента са естествен цвят, естествена форма, естествена линия, естествено оформяне Peace

Последна редакция: вт, 08 дек 2009, 18:18 от felicidad17

# 48
  • на една крачка от Дунав Мост
  • Мнения: 109
Естествено ,какво пък значи това ,всеки косъм на някъде ,
я се пробвай след измиване на косата  да не  я "подредиш"
за къса коса добре но за средно дълга е ужас,говоря от опит.

# 49
  • Мнения: 718
Естествено не значи неподдържано. Нямах предвид да не се реши косата, а да не се превръща в копа сено с квадратна форма!

# 50
  • Мнения: 936
Доскоро носех всичко - ластици, фиби, шноли. Преди седмица се подстригах по-късо и не мога да си хвана цялата коса с нищо. Затова минах на варианта с диадемата - бритона отпред, диадемата прибира косата и лицето наистина изглежда по-младежко.
Вече имам 2 нови диадеми, но ще продължавам да купувам още.

# 51
  • Мнения: 121
Момичета, надявам се, че това си е лично ваше мнение!?

Според мен, когато човек се харесва с дадена дреха, прическа и т.н. не мисля че е демоде.

# 52
  • Мнения: 1 416
Удължаване на коса, всякакви видове преси (къдрави и прави) и обемите, с които главата става като телевизор отдавна не са актуални. Не успявам да я разбера тази мания за обем -  неестесtвено и комично е. Тенденциите в момента са естествен цвят, естествена форма, естествена линия, естествено оформяне Peace
Напълно съм съгласна с теб  Simple Smile И аз не мога да я разбера тая мода, която за мен си е направо неестетична. Винаги ми се е струвало...меко казано не красиво дори когато беше хита на сезона Laughing Мъжа ми за такива казва, че са като сиамски близнаци - все едно имат сиамски близнак, залепен отзад на главата, покрит с коса hahaha И аз харесвам по- естествено изглеждащите прически. Peace

# 53
  • Мнения: 428
Момичета, въпросната приставка за обем, която показах, съвсем не прави такъв 'тип телевизор'.
Повдига от леко до средно (ох, дано съм се изразила правилно) в горната част (зад бритона) и стои много ефектно, особено, когато косата е вързана на опашка.
То и на снимката се вижда, че постигнатият обем е в рамките на нормалното.

# 54
  • Мнения: 2 575
Да, абсолютно съгласна съм, че тук с приставката не се търси ефект рошава и обемна чалга звезда, а леко повдигане на точно там, където има нужда. Не става дума за целите корени. Не че бих си сложила това на главата, ако не е за някой много официален и специален повод Laughing
Освен това на някои лица ( примерно моето) огромно значение имат дори и 2-3см обем на подходящото място, за да промени в добрия смисъл цялата визия.
Така че, нека не бъдем крайни кое е модерно и кое не. Peace

По темата - нося главно ластици, щипки за хващане на цялата коса и много рядко диадеми. Харесвам ги, но ми стягат и полудявам след първия час. Измерила съм (и съответно купила повечето) 100-ци, но досега не съм открила идеалната диадема.. Може би с едно малко китайско изключение, което си донесох от Китай и е много сладко-метално.
На Евита Перони имам 4 и нито една не ми е удобна след повече от час на главата Naughty

# 55
  • Мнения: 30 964
Аз също харесвам диадеми но не мога да нося. много ми стагят на главата и започва да ме боли. Имам само една червена много тънка от манго и нея нося понякога. Шноли и ластитици нося като си пибирам косата основно в къщи.
Приспособлението за обем не ми допада и не бих си сложила такова. Не харесвам прекалените обеми, само такива направени със сешоар и стилизанти.

# 56
  • Мнения: 105
момичета от къде мога да поръчам тази приставка за обем

# 57
  • Мнения: 1 144
Според мен тази приставка е за съвсем леко повдигане при гладка права коса, и може да се сложи диадема отпред за постигане на елегантен ретро ефект; нищо общо с тупираните огромни чалга стилове.

Асинка, Денси и аз съм така...много ми стягат, заболява ме главата и се изнервям; прибирам диадемата и слагам ластик, не се издържа.

# 58
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
Харесвам и нося предимно фиби, с които леко прибирам косата,за да се открие лицето или шноли. Диадемите много михаресват, но и мен ме изнервят  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 428
момичета от къде мога да поръчам тази приставка за обем
За жалост май само от Ибей.
GagaMaga, мисля че много точно си описала целта на въпросната приставка.
И аз мисля, че с една диадема в комбинация би стояла страхотно.
Харесвам много диадемите, за жалост почти не нося.
Но на децата купувам най-различни.

Общи условия

Активация на акаунт