Хемороиди-търся информация за новия метод за отстраняване

  • 901
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 253
Здравейте!
В началото на Август мой приятел ми каза, че е чел във вестник "Труд" за нов метод за отстраняване на хемороиди, кйто няма нищо общо със досега известният оперативен начин.
При новият метод чрез специалед уред достигат до вътрешните хемороиди и стигат до вената която е разширена. Вената се прищипва с нещо (това не знам точко какво е) така, че да се намали притока на кръв към нея.
Възстановяването било в рамките на деня и не било нужно лежане в болница или изтърпяване на кански болки за които сме чували при другите методи
Пациентът трябвало да си купи (поръча) специалният накрайник с който се извършва операцията което струвало към 600 лв.
Извинявам се за евентуалните неточности в обяснението ми, но преразказвам разказа на друг човек.

Молбата ми е - ако някой има информация за този метод на лечение, болнично заведеие в което се правят подобни операции и координати на лекари (евентуално) да ми помогнете за да проуча въпроса.
Много благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 319
Чак толкоз подробно не съм чела за това, ама май имаше някаква реклама в Труд на Он Клиник - всякакви такива чудеса вършели. Заинтересувах се, защото аз пък се интересувах от информация за анални фисури. Ще потърся вестника вкъщи - запазих го тогава, ама нищо не съм предприела по въпроса - и ще ти пиша утре какво е станало.

Общи условия

Активация на акаунт